Tüm ürünler
-
Gölet Çarklı Havalandırıcı
-
Su Ürünleri Çarklı Havalandırıcı
-
Solar Çarklı Havalandırıcı
-
Su Çarkı Gölet Havalandırıcı
-
Balık Çiftliği Havalandırıcı
-
Yüzer Yüzey Havalandırıcı
-
Çark Havalandırıcı
-
Balık Gölet Su Pompası
-
Güneş Enerjili Yüzey Havalandırıcı
-
Güneş Enerjisi Su Pompası
-
Balık Gölet Oksijenatör
-
Dalgalanma Havalandırıcı
anahtar kelimeler [ g let arkl havaland r c ] eşleşme 0 Ürünler.
Üzgünüm!
aramanız "g let arkl havaland r c" hiçbir maç.
Şunları yapabilirsiniz Teklif isteği sizin için ürünleri eşleştirmemize izin vermek için.
Related Products
Solar Pond Aerobik Dalgalanma Havalandırıcı Yüzer Lagün Havalandırıcılar 55kgs 1.35kg / H
| Giriş gücü | 1.5KW |
|---|---|
| Güç verimliliği | 2,4 kg/(kw·h) |
| Ağırlık | 55kg |
| Pervane Hızı | 34 devir |
70m Surge Aerator Host Bakır 304#SS 3ph Atıksu Göleti havalandırma
| Pervane Hızı | 34 devir |
|---|---|
| Redüktör Oranı | 14:1/16:1 |
| redüktör stili | Solucan Stili |
| Ağırlık | 55kg |
55kgs Balık Çiftliği Dalgalanma Havalandırıcı 4002m2 Kapsama İçin Yüzer Jet Havalandırıcı
| Pompalama kapasitesi | ≥7200m³/h |
|---|---|
| redüktör stili | Solucan Stili |
| Redüktör Oranı | 14:1/16:1 |
| Aerobik kapasite | ≥1,35kg/saat |
Gölet için 1.5kw Balık Gölet Güneş Enerjili Gölet Oksijenatör Kabarcık Havalandırıcı
| oksijen konsantrasyonu | %90 |
|---|---|
| Malzeme | ABS |
| Güç kaynağı | AC/DC |
| Kablo uzunluğu | 5 milyon |
AC DC Balık Göleti Oksijenatörü Balık Gölet Havalandırıcı 5m 10W 2.5L/Dk
| Güç kaynağı | AC/DC |
|---|---|
| oksijen konsantrasyonu | %90 |
| Ağırlık | 1.5kg |
| Boyut | 25x15x20cm |
25x15x20cm Balık Tutma Göleti Havalandırıcı 50dB Gölet İçin Güneş Enerjili Oksijenatör
| hava akış hızı | 2,5 L/dk |
|---|---|
| Gürültü seviyesi | <50dB |
| Güç tüketimi | 10W |
| Garanti | 1 yıl |
2.5L/Dk Balık Gölet Oksijenatör Çark Gölet 25 X 15 X 20cm
| hava akış hızı | 2,5 L/dk |
|---|---|
| Ağırlık | 1.5kg |
| Güç tüketimi | 10W |
| Güç kaynağı | AC/DC |
Karides Balık Gölet için 1.5kg Yüzer Gölet Solar Oksijenatör
| hava akış hızı | 2,5 L/dk |
|---|---|
| Başvuru | Akvaryum |
| Güç tüketimi | 10W |
| oksijen konsantrasyonu | %90 |

