Güneş Enerjili Dalgıç Jet Yüzer Yüzey Havalandırıcı

Menşe yeri Çin
Marka adı SUNOLTA
Model numarası FCSA-2.2
Min sipariş miktarı 1 takım
Fiyat 2000USD+
Ambalaj bilgileri Karton
Teslim süresi 3-15 İş Günü
Ödeme koşulları T/T
Yetenek temini 60000 TAKIM/YIL

Ücretsiz numuneler ve kuponlar için benimle iletişime geçin.

Naber:0086 18588475571

sohbet: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

Herhangi bir endişeniz varsa, 24 saat çevrimiçi yardım sağlıyoruz.

x
Ürün ayrıntıları
Malzeme PP Motor Kalıcı Manyetik Senkron DC Motor
Kontrol alanı(mu) 4-10 Çerçeve 304 # paslanmaz çelik
su çarkı hızı 300R/Dk Güç 1.1/1.5 kw
Başvuru balık, karides yetiştirme havuzları için
Vurgulamak

Güneş Enerjili Yüzer Yüzey Havalandırıcı

,

Yüzer Yüzey Havalandırıcı 750w

,

dalgıç jet havalandırıcı 300rpm

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Güneş Enerjili Balık Çiftliği Gölet Havalandırıcı Oksijen Üfleyici Pompa 750w Dc Güneş Havalandırıcı F

 

 

Otomatik havalandırıcı, onu havuz sahipleri için en iyi seçenek haline getiren bir dizi avantaja sahiptir.En önemli avantajlarından biri, geleneksel havalandırıcıların yarısı olan sadece 1.1kw/h veya 1.5kw/h olan düşük güç tüketim oranıdır.Bu, yalnızca daha enerji verimli değil, aynı zamanda çalıştırmanın daha uygun maliyetli olduğu anlamına gelir.

 

Otomatik havalandırıcı, enerji verimliliğine ek olarak, geleneksel havalandırıcıların iki katı olan büyük ve kapsamlı bir havalandırma miktarına sahiptir.Bu, balık kümelenmesini önlemeye yardımcı olur ve beslenmenin etkilenmemesini sağlar.Büyük su akışı ve sprey bolluğu, havalandırıcının havuzun dibine yeterli oksijen sağlamasını sağlayarak çözünmüş oksijen içeriğini hızla zenginleştirir.

 

Otomatik havalandırıcının bir başka yararı da, su kalitesini hızla iyileştirebilen alglerin fotosentezini geliştirme yeteneğidir.Bu, balıklar için kimyasallara daha az bağımlılık ve daha kısa büyüme süreleri ile sonuçlanır ve sonuç olarak daha yüksek hayatta kalma oranlarına ve çıktıya yol açar.

Paslanmaz çelikten yapıldığı ve aşırı yük korumalı motora sahip olduğu için güvenlik ve dayanıklılık da otomatik havalandırıcının temel özellikleridir.Düşük voltaj durumunda bile otomatik olarak kapanabilir.Ayrıca havalandırıcı uzun bir servis ömrüne sahiptir ve kolay bakım ve düşük onarım oranı ile 6 aya kadar kesintisiz çalışabilir.

 

Genel olarak, otomatik havalandırıcı, optimum havuz koşullarını sürdürmek ve sağlıklı su yaşamını desteklemek için güvenilir ve verimli bir çözümdür.

 

Su havalandırıcının benzersiz özellikleri:

1. daha az güç tüketimi, güç oranı: 1.1kw/h ve 1.5kw/h, havalandırma miktarına ve havuz alanına göre geleneksel otomatik havalandırıcının yarısıdır.

2. Büyük ve kapsamlı havalandırma miktarı ile geleneksel olanların iki katıdır.Balık toplanmasını önleyebilir ve beslenmeyi etkilemeyi önleyebilir.

3. Büyük su akışı, bol miktarda sprey, alt oksijen ve dalgaya yetecek kadar çözünmüş oksijeni hızla gölete zenginleştirir

4. Alglerin fotosentezini geliştirmek için havalandırıcı, su kalitesini hızla iyileştirebilir.Daha az kimyasal, hızlı besleme, büyüme süresini kısaltır, böylece yüksek hayatta kalma oranı ve yüksek verim sağlar.

5. Havalandırıcı, aşırı yük korumalı motorlu ss'den yapılmış güvenli ve dayanıklıdır.Düşük voltajdan sonra otomatik olarak kapanabilir.

6. Uzun hizmet ömrü, 6 aya kadar sürekli çalışma, kolay bakım ve düşük onarım oranı.

 

Özellikler:
1) Dahili koruyucu, üç fazlı kaynağın eksik fazı veya motorun aşırı ısınması meydana gelirse motoru yakmamak için otomatik olarak atlayacaktır.
2) Dişli, ömrünü uzatabilen karbon ve nitrojene batırılmış krom-mangan-titanyum alaşımlı çelik kullanılarak yapılır.
3) Patentli bir teknik kullanılarak, kaynaksız pervane sabit bir şekilde çalışabilir ve taşıması kolaydır
4) Kuvvetli korozif koşullarda (deniz suyu veya endüstriyel atıksu) çark veya boyayı değiştirmeden kalıcı uygulama sağlamak,
farklı ortamlara ve müşterilerin özel gereksinimlerine göre mühendislik plastik çarkları ve paslanmaz çelik çarklar geliştirdik.

 

Güç
Gerilim
Oksijen Transfer Kapasitesi
Güç verimliliği
Yükleme Alanı
20 Konteyner(set)
3000
380
≥4,5
≥1,5
8-12
80
1500
380
≥2,3
≥1,5
4-8
80
 
1500
220(tek fazlı)
≥2,3
≥1,5
3-6
85
1100
220(tek fazlı)
≥1,6
≥1,4
3-4
85
900
220(tek fazlı)
≥1,2
≥1,4
1-3
85

 

Güneş Enerjili Dalgıç Jet Yüzer Yüzey Havalandırıcı 0

Güneş Enerjili Dalgıç Jet Yüzer Yüzey Havalandırıcı 1Güneş Enerjili Dalgıç Jet Yüzer Yüzey Havalandırıcı 2