6000L / H Balık Gölet Su Pompası 25m3 / H Su Ürünleri için Güneş Balık Gölet Pompası

Menşe yeri Çin
Marka adı SUNOLTA
Min sipariş miktarı 1 takım
Fiyat 2000USD+
Ambalaj bilgileri Karton
Teslim süresi 3-15 İş Günü
Ödeme koşulları T/T
Yetenek temini 60000 TAKIM/YIL

Ücretsiz numuneler ve kuponlar için benimle iletişime geçin.

Naber:0086 18588475571

sohbet: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

Herhangi bir endişeniz varsa, 24 saat çevrimiçi yardım sağlıyoruz.

x
Ürün ayrıntıları
Gerilim DC 48V KAFA 5 milyon
İşlev Oksijen Ekleme, Sulama Ağırlık 2.2KG
Maksimum kaldırma yüksekliği 3m Güç tüketimi 200w
Maksimum Su Sıcaklığı 35°C Çıkış 3 İNÇ
Vurgulamak

6000L/HFish Gölet Su Pompası

,

Balık Gölet Su Pompası 25m3/h

,

Su Ürünleri Yetiştiriciliği için güneş balık gölet pompası

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Su Ürünleri Yetiştiriciliği için 25m3 / h Akışlı Yüksek Akış Hızı 6000L / H Balık Gölet Su Pompası

Ürün Açıklaması:

Yüksek hızlı çalışan pervaneler suyu havaya sıçratarak havadaki oksijeni karıştırarak suya getirir.Bu da suda çözünmüş oksijenin artmasına neden olur.Çalışan çarklar ayrıca su kalitesini iyileştiren doymuş amonyak, CO2, metan ve sülfürlenmiş hidrojeni sudan çıkaran dalgalar ve akımlar üretir.

Ayrıca, alt yüzeyle dalga oluşturmanın güçlü özellikleri, oksijen açısından zengin su değişimini hızlandırırken, organik kalıntıları tüketmek için alglerin fotosentezinden tamamen yararlanarak yem tasarrufu sağlayabilen ama aynı zamanda suyu arıtabilen.Bu sonuçta NH3 ve nitritin yanı sıra diğer zararlı maddelerden kaçınmaya yardımcı olur.Gölet yüzey dalgaları ayrıca su modülasyonuna yardımcı olmanın yanı sıra çözünmüş oksijen oranını artırmaya ve üst ve alt sıcaklığı ayarlamaya yardımcı olur.

 

Özellikler:

Yüzer Teknemizin Avantajları

Tarafımızdan üretilen yüzer tekne, büyük kaldırma kuvveti ve yüksek mukavemet sağlayan iyi mühendislik plastiği HDPE'den yapılmıştır.

Pervane Yeni PP'den yapılmıştır ve jant teli ve kanat sadece bir kez plastikle şekillendirilmiştir, bu da yüksek verimlilik sağlar ve geleneksel modellere göre %20'nin üzerinde elektrik enerjisi tasarrufu sağlar.

Esnek dişli takımı paslanmaz bijon ile sabitlenmiştir, bu da kurulumu ve bakımı kolaylaştırır.

Yağ sızıntısı kirliliğini önlemek için mekanik salmastra ve motorun yanlışlıkla yanmasını önlemek için yerleşik koruyucu kullanıyoruz.

Paslanmaz çelik çerçeve, deformasyon ve yüksek dayanıklılık olmadan sağlamdır.Ayrıca oksijenasyon oranı 2,6 kg/h'dir.

 

Uygulamalar:

Derin kuyu güneş pompaları, köy ve kasaba su kaynakları, temiz içme suyu sağlama, bahçe sulama ve çevre dostu olma dahil olmak üzere çeşitli sulama kullanımlarına uygulanabilir.Bu pompalar ayrıca pompalama ve damla sulama işlemlerini de kolaylaştırır.

Bu tür güneş pompaları, çimlerin, çalılıkların, bahçelerin ve ekinlerin sulanması dahil olmak üzere çeşitli sulama biçimlerine uygulanabilir.Ayrıca, peyzaj sulama ve tarımsal sulama için suyu dışarı pompalamak için de kullanışlıdırlar.

Güvenilirlikleri ve çevre dostu olmaları nedeniyle derin kuyu güneş pompaları, sürdürülebilir, enerji tasarruflu bir sulama sistemi arayan herkes için mükemmel bir seçenektir.Elektrik kullanımının yanı sıra su tüketimini de azaltmak isteyenler için mükemmel bir seçimdir.Ayrıca, bu güneş enerjisi pompaları, sabit bir temiz içme suyu kaynağı olarak hizmet edebildikleri için özellikle kırsal alanlar için kullanışlıdır.

Genel olarak, derin kuyu güneş enerjisi pompaları, arazilerini sulamanın uygun ve verimli bir yolunu arayan herkes için ideal bir seçimdir.Güvenilir performans, maliyet etkinliği, çevre dostu olma ve bahçe sulamanın yanı sıra tarım sulamasında kullanılabilme gibi birçok fayda sağlarlar.Bu nedenle, bu pompalar modern sulama uygulamalarında kullanım için giderek daha popüler hale geliyor.

 

Teknik parametreler:

Parametre Değer
Gerilim DC 48V
Malzeme Plastik
KAFA 5 dakika
Gürültü seviyesi ≤45dB
Maksimum Su Sıcaklığı 35°C
Garanti 1 yıl
Güç 220-240V
kaplama alanı 333-666m2
Maksimum Akış Hızı 6000 litre/saat
İşlev Oksijen Ekleme, Sulama
Özel özellik Balık Gölet Havalandırıcı, Göl Havalandırıcı, Oksijen Havuz Havalandırıcı Pompaları
 

Destek ve Hizmetler:

Balık Gölet Su Pompası ürünümüz için teknik destek ve servis hizmeti vermekteyiz.

Ürünün, satın alma tarihinden itibaren bir yıl süreyle malzeme ve işçilik açısından kusursuz olduğunu garanti ediyoruz.Bu süre içinde ürünle ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, kendi takdirimize bağlı olarak ürünü ücretsiz olarak onaracak veya değiştireceğiz.

Ayrıca web sitemizde bulunan Balık Havuzu Su Pompası ürünümüz için ayrıntılı talimatlar ve sorun giderme önerileri sunuyoruz.Ek olarak, müşteri hizmetleri ekibimiz, sahip olabileceğiniz tüm soruları yanıtlamaya hazırdır.

 

Paketleme ve Nakliye:

Paketleme ve Nakliye: Balık Gölet Su Pompası

Balık havuzu su pompası, bantla güvenli bir şekilde kapatılmış, güçlü oluklu mukavva kutularda paketlenmiştir.Kutu, ürün adı, seri numarası ve diğer ilgili bilgilerle etiketlenmiştir.Kutu daha sonra, ürünle birlikte gönderilmesi gereken diğer öğelerle birlikte bir nakliye kasasına yerleştirilir.Sandık mühürlenir ve etiketlenir ve daha sonra bir nakliye şirketi aracılığıyla müşteriye gönderilir.

 

 

Automatic Oxygen Pond Aerator Pumps Lake Aerator For Fish Farm 0Automatic Oxygen Pond Aerator Pumps Lake Aerator For Fish Farm 1
Automatic Oxygen Pond Aerator Pumps Lake Aerator For Fish Farm 2Automatic Oxygen Pond Aerator Pumps Lake Aerator For Fish Farm 3Automatic Oxygen Pond Aerator Pumps Lake Aerator For Fish Farm 4Automatic Oxygen Pond Aerator Pumps Lake Aerator For Fish Farm 5
```

SSS:

S1: Bu Balık Gölet Su Pompasının Marka Adı nedir?

A1: Bu Balık Gölet Su Pompasının Marka Adı SUNOLTA'dır.

S2: Bu Balık Gölet Su Pompası nereden geliyor?

A2: Bu Balık Gölet Su Pompası Çin'den geliyor.

S3: Bu Balık Gölet Su Pompasının gücü nedir?

A3: Bu Balık Havuzu Su Pompasının gücü 900W'tır.

S4: Bu Balık Gölet Su Pompası dış mekan kullanımı için uygun mu?

A4: Evet, bu Balık Havuzu Su Pompası dış mekanda kullanıma uygundur.

S5: Bu Balık Havuzu Su Pompası saatte kaç litre boşaltabilir?

A5: Bu Balık Gölet Su Pompası saatte 45000 litreye kadar boşaltabilir.