4.5kg / H 50000h Balık Pompası Su Ürünleri Çeşmesi Pompa Çarkı Yüksek Oksijen Transfer Kapasitesi

Menşe yeri Çin
Marka adı SUNOLTA
Sertifika CE, RoHS
Min sipariş miktarı 1 takım
Fiyat 2000USD+
Ambalaj bilgileri Karton
Teslim süresi 3-15 İş Günü
Ödeme koşulları T/T
Yetenek temini 60000 TAKIM/YIL

Ücretsiz numuneler ve kuponlar için benimle iletişime geçin.

Naber:0086 18588475571

sohbet: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

Herhangi bir endişeniz varsa, 24 saat çevrimiçi yardım sağlıyoruz.

x
Ürün ayrıntıları
Anahtar satış noktaları Enerji tasarrufu Boyut 1.2m
Ağırlık 20kg Ömür 50000 saat
Ürün adı Çark Havalandırıcı Özellikler Yüksek verim
Başvuru Su Ürünleri Yetiştiriciliği
Vurgulamak

4.5 kg/saat balık pompası yetiştiricilik

,

50000 h balık pompası yetiştiricilik

,

120 cm çeşme pompa çarkı

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

50000h Ömrü -≥4.5kg / h ile Yüksek Oksijen Transfer Kapasitesi Su Ürünleri Ekipmanı Pervane Havalandırıcı

Ürün Açıklaması:

Pond Paddle Wheel Havalandırıcı, küçük göletler ve su bahçeleri için mükemmeldir.Güçlü bir pompa ile donatılmış olup, maksimum havalandırma için 1800 Cfm'ye kadar hava akışı sağlayabilir.Bu havalandırıcı, 60 Hz frekanslı 110v, 220v, 380v ve 440v dahil olmak üzere çeşitli voltajlara uyarlanabilir.

Ürün 1 yıl garantilidir, bu nedenle uzun vadeli güvenilirliğinden emin olabilirsiniz.Sağlam malzemeden yapılmış, size yıllarca dayanacak şekilde tasarlanmıştır.Sadece bu değil, aynı zamanda suyu verimli bir şekilde sirküle etmek ve filtrelemek için bir su çarkı havalandırıcı pompası olarak da kullanılabilir.

Göletiniz veya su özelliğiniz için bir havalandırıcı arıyorsanız, Pond Paddle Wheel Havalandırıcı mükemmel bir seçimdir.Verimli tasarımı ve yüksek kaliteli yapısı sayesinde, bu profesyonel düzeydeki havalandırıcıyı yıllarca güvenilir bir şekilde kullanacaksınız.

 

Özellikler:

Yerleşik koruyucu, üç fazlı bir kaynakta faz eksikliği veya motorun aşırı ısınması gibi olası sorunları tanıyabilir ve motorun yanmasını önlemek için otomatik olarak atlayabilir.

Dişlinin ömrünü ve kalitesini artırmak için özel bir krom-mangan-titanyum alaşımlı çelik hem karbona hem de nitrojene daldırılır.

Ayrıca kaynaksız pervaneye patentli bir teknik uygulanarak daha stabil çalışması ve kolaylıkla taşınması sağlanır.

Ek olarak, deniz suyu veya endüstriyel atık su gibi güçlü korozyon durumlarında uzun süreli kullanım için farklı ortamların ihtiyaçlarını ve müşterilerin özel gereksinimlerini karşılamak üzere hem mühendislik plastik çarkları hem de paslanmaz çelik çarklar geliştirilmiştir.

 

Uygulamalar:

SUNOLTA Çarklı Havalandırıcı, yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış ve mükemmel bir 1 yıllık garanti ile birlikte gelen havuz havalandırması için mükemmel bir seçimdir.Yüksek enerji verimliliğine sahiptir ve 1,2 m'lik bir boyuta ve 2,5 m3/h'lik bir akış hızına sahiptir.Ağırlık sadece 20 kg'dır, bu da kurulumu ve bakımı çok kolay hale getirir.Havuza havalandırma sağlarken sudaki kirletici miktarını etkili bir şekilde azaltabilir.SUNOLTA Çarklı Havalandırıcı, havuz havalandırması için mükemmel bir seçimdir ve size yıllarca güvenilir hizmet vereceğinden emin olabilirsiniz.

SUNOLTA Çarklı Havalandırıcı, maksimum oksijen seviyeleri sağlamak ve kirletici miktarını en aza indirmek için en son teknoloji ile tasarlanmıştır.Anahtar satış noktaları enerji verimliliği, boyut ve ağırlıktır.Enerji tasarrufu yapmanıza ve göletiniz için gerekli havalandırmayı sağlamanıza yardımcı olacaktır.Çark havalandırıcının kurulumu ve bakımı kolaydır.Hafif ve kompakt olması, dar alanlara sığmasını sağlar.

SUNOLTA Çarklı Havalandırıcı, güvenilir ve verimli bir havuz havalandırıcısı arayanlar için mükemmel bir seçimdir.Yüksek düzeyde oksijen sağlayacak, kirletici miktarını azaltacak ve enerji tasarrufu yapmanıza yardımcı olacaktır.1 yıllık garantisi ile bu pompa pervaneli havalandırıcıdan yıllarca güvenilir hizmet almanın keyfini çıkarabilirsiniz.İster küçük bir gölet için ister daha büyük bir gölet için bir havuz havalandırıcıya ihtiyacınız olsun, SUNOLTA Çarklı Havalandırıcının mükemmel bir seçim olacağından emin olabilirsiniz.

 

Teknik parametreler:

Motor gücü

(d/kw)

Ortalama ağırlık

(kilogram)

su yükleme

yüzey (dönüm)

Güç verimliliği

kg/kw.h

Havalandırma Kapasitesi

kg/saat

Gürültü

Db(A)

Yalıtım direnci

1.5 ≤80 4-8 ≥1,5 ≥2,25 ≤90 >1
1.5 ≤80 4-7 ≥1,5 ≥2,15 ≤90 >1

 

Ana parçalar

 

HAYIR. Öğe adı Miktar Detaylar Fonksiyonlar
1 Motor 1 takım 1,5 KW, 3 faz, döküm gövde gücü sağlamak
2 redüktör 1 takım Gkulak malzemesi:nitrocementation yüzeyli krom-mangan-titanyum alaşımlı çelik,dökme demir gövde Motor çıkış oranını değiştirin
3 Çark 1 parça Mühendislik plastiği Suyu sıçratın ve suya oksijen verin, yeterli oksijen sağlayın
4 Yüzen Top 3 parça %100 Yeni malzeme Pervane havalandırıcısının tamamını su yüzeyinde destekleyin
5 Pervane Braketi 3 parça 304 paslanmaz çelik Redüktörü ve yüzen topu sabitleyin
6 Kapak 1 parça 1% 00 Yeni malzeme motoru koruyun

özelleştirme:

SUNOLTA Su Ürünleri Ekipmanları Çark Havalandırıcı
  • Marka Adı: SUNOLTA
  • Menşe Yeri: Çin
  • Oksijen transfer kapasitesi: ≥4.5kg/h
  • Özellikler: Yüksek Verimlilik
  • Malzeme: Paslanmaz Çelik
  • Adı: Su Ürünleri Ekipmanları Pervane Havalandırıcı
  • Gürültü: ≤60dB
  • anahtar kelime:gölet çarkı, gölet pompası çarkı, toring türbini havalandırıcı
 

Destek ve Hizmetler:

Pervaneli Havalandırıcı ürünümüz için teknik destek ve hizmet sağlamaktayız.Teknik destek ekibimiz, ürünün kurulumu, sorun giderme, bakım ve onarımı konusunda yardım sağlamak için 7/24 hizmetinizdedir.Ayrıca müşterilerin ürünü anlamasına ve kullanmasına yardımcı olmak için eğitim ve öğretim hizmetleri sunuyoruz.

Ürünümüz için, kusurlardan arınmış olduğundan ve düzgün çalıştığından emin olarak garanti hizmetleri sunuyoruz.Bir kusur veya arıza durumunda, müşteriler sorunu çözme konusunda yardım almak için teknik destek ekibimizle iletişime geçebilir.

Ayrıca, her zaman en son teknoloji ile güncel olmasını sağlamak için ürünümüze düzenli güncellemeler ve yükseltmeler sağlıyoruz.Müşteriler, en son güncellemeler ve bunların nasıl yükleneceği ile ilgili soruları için destek ekibimizle iletişime geçebilir.

3KW Fish Pond Aerator Pump Floating Pump Impeller Turbine Pond Aerator 03KW Fish Pond Aerator Pump Floating Pump Impeller Turbine Pond Aerator 13KW Fish Pond Aerator Pump Floating Pump Impeller Turbine Pond Aerator 2

 

Paketleme ve Nakliye:

Çark Havalandırıcı için Paketleme ve Nakliye:

Çark Havalandırıcı, koruyucu malzeme ile sarılmış ve koli bandı ile sabitlenmiş sağlam bir kutu içinde sevk edilecektir.Kutu, çeki listesi, nakliye etiketleri ve menşe sertifikası gibi ayrıntılı nakliye belgelerini içerecektir.Herhangi bir sorun olması durumunda bir iade adresi etiketi de ekleyeceğiz.Kutu, ürün adı, miktarı ve ağırlığı ile açıkça etiketlenecektir.Gerekirse bir gümrük beyannamesi formu da ekleyeceğiz.

Çark Havalandırıcı, güvenli ve güvenilir bir nakliye sağlayıcısı aracılığıyla gönderilecektir.Kutunun nakliye için düzgün ve güvenli bir şekilde paketlenmesini sağlayacağız.Gönderiyi takip edeceğiz ve müşteriye takip numarasını vereceğiz.

 

SSS:

S: Pervane Havalandırıcının markası nedir?
A: Pervaneli Havalandırıcının marka adı SUNOLTA'dır.
S: Çark Havalandırıcı nereden geliyor?
A: Pervane Havalandırıcı Çin'dendir.
S: Çark Havalandırıcı hangi işlevi yerine getirir?
A: Pervane Havalandırıcı, suya oksijen sağlamak için kullanılır ve bu da su kalitesini artırabilir.
S: Pervaneli Havalandırıcının bileşenleri nelerdir?
A: Çark Havalandırıcı bir pervane, bir stator, bir motor ve bir tabandan oluşur.
S: Çark Havalandırıcı nasıl kurulur?
A: Çark Havalandırıcı, güç kaynağına bağlanarak ve su yüzeyine sıkıca monte edilerek kurulabilir.