200kg 3 Fazlı Türbin Jet Havalandırıcı Balık Çiftliği Hava Pompası 1.5kg / Kwh 60Hz

Menşe yeri Çin
Marka adı SUNOLTA
Min sipariş miktarı 1 takım
Fiyat 2000USD+
Ambalaj bilgileri Karton
Teslim süresi 3-15 İş Günü
Ödeme koşulları T/T
Yetenek temini 60000 TAKIM/YIL

Ücretsiz numuneler ve kuponlar için benimle iletişime geçin.

Naber:0086 18588475571

sohbet: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

Herhangi bir endişeniz varsa, 24 saat çevrimiçi yardım sağlıyoruz.

x
Ürün ayrıntıları
oksijen transfer kapasitesi ≥4,5 kg/saat Akış hızı 2,5 m3/saat
Özellikler Yüksek verim Başvuru Su Ürünleri Yetiştiriciliği
Garanti 1 yıl Gürültü ≤60dB
Ağırlık 20kg Güç 220V
Vurgulamak

200kg türbin jet havalandırıcı

,

3 fazlı türbin jet havalandırıcı

,

balık çiftliği hava pompası 1.5kg/Kwh

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Güç Verimliliği ≥1,5kg/kw.h olan 220V Türbin Havalandırıcı, B2B Satın Alma için 200kg Ağırlık

Ürün Açıklaması:

Pond Paddle Wheel Aerator, küçük göletler ve su özellikleri için mükemmel bir seçimdir.Bu güçlü havalandırıcı pompa, suyun maksimum oksijenlenmesi ve havalandırılması için şaşırtıcı bir 1800 Feet Per Minute (CFM) hava sirkülasyonu sunar.Ayrıca, geniş çok yönlülüğü, 110v/220v/380v/440v gerilimde, 60 Hz frekansta kullanıma izin verir.

İçinizin rahat olması için bu havalandırıcı bir yıllık garanti ile donatılmıştır;malzemenin kalitesinin ve güvenilirliğinin bir kanıtı.Bunun da ötesinde, son derece verimli tasarımı ve sağlam yapısı, onu uygun fiyatlı olduğu kadar güvenilir bir havalandırıcı arayan herkes için mükemmel bir çözüm haline getiriyor.

Bu havalandırıcı, havuz sirkülasyonu ve filtrasyonu için su pompalayabilen bir su çarkı havalandırıcı pompası olarak da kullanılabilir.Bu nedenle, göletiniz veya su bahçeniz için bir havalandırıcıya ihtiyacınız varsa, Pond Çarklı Havalandırıcı kesinlikle dikkate alınması gereken bir havalandırıcıdır.

 

Özellikler:

Motorumuz dahili koruyucusu ile her türlü yanma riskini engelleyebilmektedir.Üç fazlı kaynağın faz eksikliği veya motor aşırı ısınması meydana geldiğinde otomatik olarak atlayacaktır.

Dişli, karbon ve nitrojene batırılmış krom-mangan-titanyum alaşımlı çelikten yapılmıştır.Bu malzeme dişlinin ömrünü uzatır.

Kaynaksız pervane, patentli bir teknikle stabil bir şekilde çalışabilir ve taşınması kolaydır.Ek olarak, güçlü aşındırıcı koşullarda (deniz suyu veya endüstriyel atık su) kalıcı bir uygulama sağlamak için müşterilerimiz için iki seçeneğimiz var: mühendislik plastik çarkları ve paslanmaz çelik çarklar.

 

Uygulamalar:

SUNOLTA Çarklı Havalandırıcı, su ürünleri yetiştiriciliği operasyonları için mükemmel bir seçimdir.Bu yüksek verimli havalandırıcı, 220V güç, 1450rpm hız ve SUNOLTA markasına sahiptir.Gölet pervaneleri, havuz pompası pervaneleri ve havuz pompası pervane havalandırıcıları için ideal bir seçimdir.Havalandırıcı, en yüksek verimliliği ve güvenilirliği sağlayan yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır.Havalandırıcı son derece dayanıklıdır ve en zorlu koşullara bile dayanabilir.Kurulumu ve bakımı da kolaydır.Bu havalandırıcı, herhangi bir su kültürü ortamı için mükemmeldir ve su ürünleri yetiştiriciliği operasyonlarınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacaktır.

 

Teknik parametreler:

Motor gücü

(d/kw)

Ortalama ağırlık

(kilogram)

su yükleme

yüzey (dönüm)

Güç verimliliği

kg/kw.h

Havalandırma Kapasitesi

kg/saat

Gürültü

Db(A)

Yalıtım direnci

1.5 ≤80 4-8 ≥1,5 ≥2,25 ≤90 >1
1.5 ≤80 4-7 ≥1,5 ≥2,15 ≤90 >1

 

Ana parçalar

 

HAYIR. Öğe adı Miktar Detaylar Fonksiyonlar
1 Motor 1 takım 1,5 KW, 3 faz, döküm gövde gücü sağlamak
2 redüktör 1 takım Gkulak malzemesi:nitrocementation yüzeyli krom-mangan-titanyum alaşımlı çelik,dökme demir gövde Motor çıkış oranını değiştirin
3 Çark 1 parça Mühendislik plastiği Suyu sıçratın ve suya oksijen verin, yeterli oksijen sağlayın
4 Yüzen Top 3 parça %100 Yeni malzeme Pervane havalandırıcısının tamamını su yüzeyinde destekleyin
5 Pervane Braketi 3 parça 304 paslanmaz çelik Redüktörü ve yüzen topu sabitleyin
6 Kapak 1 parça 1% 00 Yeni malzeme motoru koruyun

özelleştirme:

SUNOLTA Su Ürünleri Ekipmanları Çark HavalandırıcıÇin'de menşe yeri olan, büyük güç verimliliğine sahip bir havuz pervanesidir.20kg ağırlığında olup, 2,5m3/h debi ile ≥4,5kg/h oksijen transfer kapasitesine sahiptir.Güç verimliliği ≥1,5kg/kw.h'dir.Göletiniz için mükemmel bir seçimdir.

 

Destek ve Hizmetler:

Çark Havalandırıcı Teknik Destek ve Servis

Pervaneli Havalandırıcı ürünlerimiz için teknik destek ve servis hizmeti vermekteyiz.Uzman mühendis ve teknisyen ekibimiz, en yüksek kalitede servis ve teknik destek sağlamak için eğitilmiştir.Ekibimiz, sahip olabileceğiniz tüm soruları yanıtlamak ve gerektiğinde teknik yardım sağlamak için hazırdır.

Pervaneli Havalandırıcı ürünlerimiz için kurulum ve onarım gibi çeşitli hizmetler de sağlıyoruz.Kurulum ve onarım hizmetlerimizin zamanında ve profesyonel bir şekilde tamamlanacağını garanti ediyoruz.Deneyimli teknisyenlerimiz, gerekirse Pervaneli Havalandırıcınızın kurulu ve düzgün çalıştığından emin olmak için yerinde hizmet vermeye hazırdır.

Çark Havalandırıcı ile ilgili herhangi bir teknik destek veya servis için lütfen bizimle iletişime geçin; ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

3KW Fish Pond Aerator Pump Floating Pump Impeller Turbine Pond Aerator 03KW Fish Pond Aerator Pump Floating Pump Impeller Turbine Pond Aerator 13KW Fish Pond Aerator Pump Floating Pump Impeller Turbine Pond Aerator 2

 

Paketleme ve Nakliye:

Paketleme ve Nakliye

Çark Havalandırıcı, standart oluklu kutularda paketlenir ve ortak taşıyıcı ile sevk edilir.Paketleme işlemi, Çark Havalandırıcının nakliye sırasında hasar görmemesini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Kutular, alanın en verimli şekilde kullanılmasını sağlamak için özenle paketlenir.Ürünü nakliye sırasında oluşabilecek darbelerden korumak için tüm ürünler balonlu naylon ve/veya köpük ile sabitlenmiştir.

Pervane Havalandırıcı, sevkiyatın ilerleyişini takip etmek için kullanılabilecek bir takip numarası ile gönderilir.

 

SSS:

Çark Havalandırıcı SSS
S: Çark Havalandırıcı nedir?
A: Çark Havalandırıcı, SUNOLTA tarafından Çin'de üretilen bir su havalandırıcıdır.
S: Çark Havalandırıcı hangi amaca hizmet ediyor?
A: Çark Havalandırıcı, balıklar ve diğer suda yaşayan organizmalar için daha iyi bir su ortamı yaratmak amacıyla sudaki oksijen seviyesini artırmak için kullanılır.
S: Çark Havalandırıcı nasıl çalışır?
C: Pervaneli Havalandırıcı, suyu ve havayı çeken ve ardından karışımı suya bırakan güçlü bir vakum oluşturmak için bir pervane kullanır.Bu işlem, sudaki oksijeni çözen ince kabarcıklar üretir.
S: Pervaneli Havalandırıcı kullanmanın avantajları nelerdir?
A: Pervaneli Havalandırıcı, verimli havalandırma, düşük enerji tüketimi, düşük gürültü seviyeleri ve kolay kurulum ve bakım sunar.
S: Pervane Havalandırıcının garantisi nedir?
Y: SUNOLTA, Pervaneli Havalandırıcı için 1 yıllık bir garanti sunuyor.