Tüm ürünler
-
Gölet Çarklı Havalandırıcı
-
Su Ürünleri Çarklı Havalandırıcı
-
Solar Çarklı Havalandırıcı
-
Su Çarkı Gölet Havalandırıcı
-
Balık Çiftliği Havalandırıcı
-
Yüzer Yüzey Havalandırıcı
-
Çark Havalandırıcı
-
Balık Gölet Su Pompası
-
Güneş Enerjili Yüzey Havalandırıcı
-
Güneş Enerjisi Su Pompası
-
Balık Gölet Oksijenatör
-
Dalgalanma Havalandırıcı
anahtar kelimeler [ pond paddle wheel aerator ] eşleşme 125 Ürünler.
50Hz 60Hz Gölet Çarklı Havalandırıcı Balık Çiftliği Havalandırıcı SS304
| Motor: | Kalıcı Manyetik Senkron DC Motor |
|---|---|
| Denetleyici: | Frekans Dönüşüm Denetleyicisi |
| Çerçeve: | 304 # paslanmaz çelik |
1hp 0.75KW Gölet Çarklı Havalandırıcı Su Ürünleri Havalandırıcı
| Motor: | Kalıcı Manyetik Senkron DC Motor |
|---|---|
| Denetleyici: | Frekans Dönüşüm Denetleyicisi |
| Çerçeve: | 304 # paslanmaz çelik |
1.5KW Gölet Çarklı Havalandırıcı Balık Çiftliği Havalandırma Ekipmanı
| Motor: | Kalıcı Manyetik Senkron DC Motor |
|---|---|
| Denetleyici: | Frekans Dönüşüm Denetleyicisi |
| Çerçeve: | 304 # paslanmaz çelik |
4046m2 ila 20234m2 Pond Paddle Wheel Havalandırıcı Havalandırma İçin Balık Yetiştiriciliği
| Motor: | Kalıcı Manyetik Senkron DC Motor |
|---|---|
| Denetleyici: | Frekans Dönüşüm Denetleyicisi |
| Çerçeve: | 304 # paslanmaz çelik |
Özelleştirilmiş 1.2m3 / H Güneş Çarkı Havalandırıcı Balık Çiftliği Hava Pompası 2m
| Gürültü: | ≤50dB |
|---|---|
| Akış hızı: | 1,2 m³/saat |
| Güç: | Güneş |
Gölet 700 * 550 * 750mm için 1450r / Min SS Su Ürünleri Çarklı Havalandırıcı
| Ürün adı: | Su Ürünleri Çarklı Havalandırıcı |
|---|---|
| Boyut: | 700*550*750mm |
| Başvuru: | Su Ürünleri Yetiştiriciliği |
ISO9001 1450r/dak Su Ürünleri Çarkı Havalandırıcı 10 m kablo çarkı balık göleti için
| Havalandırma Alanı: | 3000m² |
|---|---|
| Ürün adı: | Su Ürünleri Çarklı Havalandırıcı |
| Boyut: | 700*550*750mm |
1.5kw 220V Su Ürünleri Çarkı Havalandırıcı
| Ürün adı: | Su Ürünleri Çarklı Havalandırıcı |
|---|---|
| Gerilim: | 220V |
| Ömür: | ≥20 Yıl |
10W Solar Paddle Wheel Havalandırıcı 50db Sessiz Güneş Enerjili Oksijen Pompası
| İsim: | Solar Çarklı Havalandırıcı |
|---|---|
| Başvuru: | Su Ürünleri Yetiştiriciliği, Balık Göleti, Göl |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
45kg 3.5m3 / Min Su Ürünleri Çarklı Havalandırıcı 1.5kw Güneş Enerjili
| Güç: | 1.5KW |
|---|---|
| Başvuru: | Su Ürünleri Yetiştiriciliği |
| Kablo uzunluğu: | 10 milyon |

