Tüm ürünler
-
Gölet Çarklı Havalandırıcı
-
Su Ürünleri Çarklı Havalandırıcı
-
Solar Çarklı Havalandırıcı
-
Su Çarkı Gölet Havalandırıcı
-
Balık Çiftliği Havalandırıcı
-
Yüzer Yüzey Havalandırıcı
-
Çark Havalandırıcı
-
Balık Gölet Su Pompası
-
Güneş Enerjili Yüzey Havalandırıcı
-
Güneş Enerjisi Su Pompası
-
Balık Gölet Oksijenatör
-
Dalgalanma Havalandırıcı
anahtar kelimeler [ pond paddle wheel aerator ] eşleşme 125 Ürünler.
Göl Solar Paddle Wheel Havalandırıcı Paslanmaz Çelik 50m2 Gölet İçin Çeşme Havalandırıcı
| Gürültü: | ≤50dB |
|---|---|
| Ömür: | ≥10 yıl |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
12V 2m Solar Çarklı Havalandırıcı
| Gürültü: | ≤50dB |
|---|---|
| Güç: | Güneş |
| Başvuru: | Su Ürünleri Yetiştiriciliği, Balık Göleti, Göl |
2 Tekerlek Karides Solar Paddle Wheel Havalandırıcı Gölet Balık Çiftliği Havalandırıcı 5000m2
| Ürün adı: | balık gölet havalandırıcılar |
|---|---|
| kullanım: | su ürünleri makinesi havalandırıcılar |
| İşlev: | balık gölet havalandırıcılar |
Balık Karides Güneş Enerjili Çarklı Havalandırıcı Balık Çiftliği Hava Pompası 4 Çark
| Ürün adı: | balık gölet havalandırıcılar |
|---|---|
| kullanım: | su ürünleri makinesi havalandırıcılar |
| İşlev: | balık gölet havalandırıcılar |
Gölet 25Lbs için 60dB 60Hz Uzun Kol Çarkı Havalandırıcı Çarkı Çarkı
| Maksimum Havalandırma Derinliği: | 16 ft |
|---|---|
| sıklık: | 60Hz |
| Garanti: | 1 yıl |
4046m2 ila 20234m2 Yüksek Hızlı Güneş Enerjili Çarklı Havalandırıcı 1.25KG / KWH
| Gürültü seviyesi: | 60 dB |
|---|---|
| Güç: | 0.75KW |
| Maksimum Hava Akış Hızı: | 1800 cfm |
Su Ürünleri Su Bahçesi için 0.75KW Paddle Wheel Havalandırıcı Solar 25Lbs
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| HP: | 1hp |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
SS201 Gölet Su Ürünleri Çarkı Havalandırıcı Balık Karides Balık Çiftliği Havalandırma Ekipmanları
| Motor: | Kalıcı Manyetik Senkron DC Motor |
|---|---|
| Denetleyici: | Frekans Dönüşüm Denetleyicisi |
| Çerçeve: | 304 # paslanmaz çelik |

