Tüm ürünler
-
Gölet Çarklı Havalandırıcı
-
Su Ürünleri Çarklı Havalandırıcı
-
Solar Çarklı Havalandırıcı
-
Su Çarkı Gölet Havalandırıcı
-
Balık Çiftliği Havalandırıcı
-
Yüzer Yüzey Havalandırıcı
-
Çark Havalandırıcı
-
Balık Gölet Su Pompası
-
Güneş Enerjili Yüzey Havalandırıcı
-
Güneş Enerjisi Su Pompası
-
Balık Gölet Oksijenatör
-
Dalgalanma Havalandırıcı
anahtar kelimeler [ pond paddle wheel aerator ] eşleşme 125 Ürünler.
48V Yüzer Güneş Enerjili Yüzey Havalandırıcı
| Motor: | Kalıcı Manyetik Senkron DC Motor |
|---|---|
| Denetleyici: | Frekans Dönüşüm Denetleyicisi |
| Malzeme: | ABS Plastik |
50MM Balık Çiftliği Havalandırıcı 50Hz 500W Hızlı Çözünmüş Güneş Enerjisi Oksijen Pompası
| çalışma nemi: | ≤90% |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Kaldırmak: | 3m |
0.5KW Balık Çiftliği Havalandırıcı 60dB Gürültü Seviyesi 50Hz Karides Havuzu Havalandırıcı
| Gürültü seviyesi: | ≤60dB |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Akış hızı: | 200L/dak |
4.5kg / H 50000h Balık Pompası Su Ürünleri Çeşmesi Pompa Çarkı Yüksek Oksijen Transfer Kapasitesi
| Anahtar satış noktaları: | Enerji tasarrufu |
|---|---|
| Boyut: | 1.2m |
| Ağırlık: | 20kg |
60dB Çeşme Pompası Pervane Su Ürünleri Hava Pompası Su Ürünleri Ekipmanları
| Güç verimliliği: | ≥1,5kg/kw.h |
|---|---|
| Ömür: | 50000 saat |
| Başvuru: | Su Ürünleri Yetiştiriciliği |

