Tüm ürünler
-
Gölet Çarklı Havalandırıcı
-
Su Ürünleri Çarklı Havalandırıcı
-
Solar Çarklı Havalandırıcı
-
Su Çarkı Gölet Havalandırıcı
-
Balık Çiftliği Havalandırıcı
-
Yüzer Yüzey Havalandırıcı
-
Çark Havalandırıcı
-
Balık Gölet Su Pompası
-
Güneş Enerjili Yüzey Havalandırıcı
-
Güneş Enerjisi Su Pompası
-
Balık Gölet Oksijenatör
-
Dalgalanma Havalandırıcı
anahtar kelimeler [ pond paddle wheel aerator ] eşleşme 125 Ürünler.
2m Su Çarkı Gölet Havalandırıcı 60dB Düşük Gürültülü Güneş Enerjili Çark Çarkı
| Ömür: | ≥20000 saat |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Hava hacmi: | 2,5m³/dk |
Balık Gölet Oksijenasyonu için 1HP Gölet Paddle Wheel Çeşme Havalandırma Sistemleri
| Maksimum Hava Akış Hızı: | 1800 cfm |
|---|---|
| yükleme alanı: | 4046m²-20234m² |
| Gürültü seviyesi: | 60 dB |
Su Ürünleri Su Çarkı Gölet Havalandırıcı Çarkı 45AH
| Ürün adı: | balık gölet havalandırıcılar |
|---|---|
| kullanım: | su ürünleri makinesi havalandırıcılar |
| İşlev: | balık gölet havalandırıcılar |
750W 1450r/Dk Yüksek Hızlı Havalandırıcı 50Hz Gölet Çarkı Uzun Kol
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Havalandırma Alanı: | 3000m² |
| Boyut: | 700*550*750mm |
300R / Min 1.1kw Yüzer Yüzey Havalandırıcı Güneş Çarkı Balık Gölet Sıçrama Şamandırası
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Motor: | Kalıcı Manyetik Senkron DC Motor |
| Kontrol alanı(mu): | 4-10 |
Karides Çiftliği Su Ürünleri için 220V 1.5kw Farm Pond Uzun Kol Çarklı Havalandırıcı
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Başvuru: | Su Ürünleri Yetiştiriciliği |
| Ömür: | ≥20 Yıl |
Çarklı Güneş Enerjili Oksijenatör DC12V 50m2 Balık Gölet Havalandırıcı
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Başvuru: | Su Ürünleri Yetiştiriciliği, Balık Göleti, Göl |
| Gerilim: | DC12V |
0.75KW Karides Yetiştiriciliği Havalandırıcı Karides Göleti Çarkı İçin Su Çarkı Havalandırıcı
| Ürün adı: | balık gölet havalandırıcılar |
|---|---|
| kullanım: | su ürünleri makinesi havalandırıcılar |
| İşlev: | balık gölet havalandırıcılar |
1.2m Pervane Havalandırıcı Çarklı Çark CE Yüksek Akış Hızı 2.5m3 / H
| Güç: | 220V |
|---|---|
| Güç verimliliği: | ≥1,5kg/kw.h |
| Ürün adı: | Çark Havalandırıcı |
Göletler Göller için 110V 220V Elektrikli Gölet Çarkı Balık Çiftliği Havalandırıcı
| HP: | 1hp |
|---|---|
| Gerilim: | 110v/220v/380v/440v |
| Ağırlık: | 25 pound |

