Tüm ürünler
-
Gölet Çarklı Havalandırıcı
-
Su Ürünleri Çarklı Havalandırıcı
-
Solar Çarklı Havalandırıcı
-
Su Çarkı Gölet Havalandırıcı
-
Balık Çiftliği Havalandırıcı
-
Yüzer Yüzey Havalandırıcı
-
Çark Havalandırıcı
-
Balık Gölet Su Pompası
-
Güneş Enerjili Yüzey Havalandırıcı
-
Güneş Enerjisi Su Pompası
-
Balık Gölet Oksijenatör
-
Dalgalanma Havalandırıcı
anahtar kelimeler [ pond paddle wheel aerator ] eşleşme 125 Ürünler.
Balık Yetiştiriciliği İçin 1000W Su Çarkı Havalandırıcı Yüksek Hızlı Havalandırıcı
| Ürün adı: | balık gölet havalandırıcılar |
|---|---|
| kullanım: | su ürünleri makinesi havalandırıcılar |
| İşlev: | balık gölet havalandırıcılar |
Çark 1hp Balık Çiftliği Havalandırıcı Su Ürünleri Havalandırma Sistemleri 380v
| Motor: | Kalıcı Manyetik Senkron DC Motor |
|---|---|
| Denetleyici: | Frekans Dönüşüm Denetleyicisi |
| Çerçeve: | 304 # paslanmaz çelik |
Çarklı Güneş Paneli Gölet Karides Gölet Havalandırıcı 2.25O2/H
| Ürün adı: | balık gölet havalandırıcılar |
|---|---|
| kullanım: | su ürünleri makinesi havalandırıcılar |
| İşlev: | balık gölet havalandırıcılar |
Balık Yetiştiriciliği İçin Su Ürünleri Su Çarkı Gölet Havalandırıcı 48V 1000W
| Ürün adı: | balık gölet havalandırıcılar |
|---|---|
| kullanım: | su ürünleri makinesi havalandırıcılar |
| İşlev: | balık gölet havalandırıcılar |
7.8KGS/H Balık Çiftliği Havalandırıcı Karides Gölet Kürek Su Çarkı Su Ürünleri Havalandırma Sistemleri
| Ürün adı: | balık gölet havalandırıcılar |
|---|---|
| kullanım: | su ürünleri makinesi havalandırıcılar |
| İşlev: | balık gölet havalandırıcılar |
1.5kg / Kwh 60dB Pervane Havalandırıcı Çarklı Çark Düşük Gürültü 50000hrs
| Gürültü: | ≤60dB |
|---|---|
| Hız: | 1450rpm |
| Ağırlık: | 20kg |
2HP Çark Yüzen Karides Balık Çiftliği Hava Pompası 2 Çark Çiftlik Gölet Havalandırması
| Ürün adı: | balık gölet havalandırıcılar |
|---|---|
| kullanım: | su ürünleri makinesi havalandırıcılar |
| İşlev: | balık gölet havalandırıcılar |
Diy Güneş Enerjili Gölet Havalandırıcı Çarklı Havalandırıcılar 2 Pervane
| Ürün adı: | balık gölet havalandırıcılar |
|---|---|
| kullanım: | su ürünleri makinesi havalandırıcılar |
| İşlev: | balık gölet havalandırıcılar |
Balık Gölet için 0.75KW Güneş Yüzen Gölet Oksijenatör Havalandırıcı Çarkı
| Ürün adı: | balık gölet havalandırıcılar |
|---|---|
| kullanım: | su ürünleri makinesi havalandırıcılar |
| İşlev: | balık gölet havalandırıcılar |
4 Çark Balık Çiftliği Havalandırıcı 380V SS304 Motor Çarklı Havalandırıcı HDPE Şamandıra
| Ürün adı: | balık gölet havalandırıcılar |
|---|---|
| kullanım: | su ürünleri makinesi havalandırıcılar |
| İşlev: | balık gölet havalandırıcılar |

