Tüm ürünler
-
Gölet Çarklı Havalandırıcı
-
Su Ürünleri Çarklı Havalandırıcı
-
Solar Çarklı Havalandırıcı
-
Su Çarkı Gölet Havalandırıcı
-
Balık Çiftliği Havalandırıcı
-
Yüzer Yüzey Havalandırıcı
-
Çark Havalandırıcı
-
Balık Gölet Su Pompası
-
Güneş Enerjili Yüzey Havalandırıcı
-
Güneş Enerjisi Su Pompası
-
Balık Gölet Oksijenatör
-
Dalgalanma Havalandırıcı
anahtar kelimeler [ pond paddle wheel aerator ] eşleşme 125 Ürünler.
2 Tekerlekli Karides Balık Çiftliği Havalandırıcı Karides Yetiştiriciliği
| Ürün adı: | balık gölet havalandırıcılar |
|---|---|
| kullanım: | su ürünleri makinesi havalandırıcılar |
| İşlev: | balık gölet havalandırıcılar |
220V Pervane Havalandırıcı Gölet Pompası Çark Düşük Gürültü 110v 4.5kg / H
| Ürün adı: | Çark Havalandırıcı |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| oksijen transfer kapasitesi: | ≥4,5 kg/saat |
50000h Çeşme Çarkı Havalandırıcı 1450rpm Su Ürünleri Ekipmanı Çarkı 4.5kg / H
| Hız: | 1450rpm |
|---|---|
| Akış hızı: | 2,5 m3/saat |
| oksijen transfer kapasitesi: | ≥4,5 kg/saat |
1.2m Su Ürünleri Hava Pompası Gölet Pompa Çarkı Paslanmaz Çelik
| Hız: | 1450rpm |
|---|---|
| oksijen transfer kapasitesi: | ≥4,5 kg/saat |
| Ürün adı: | Çark Havalandırıcı |
Daha İyi Oksijen Dolaşımı İçin 110V Elektrikli Su Çarkı Gölet Havalandırıcı
| Akış hızı: | 3000 litre/saat |
|---|---|
| Kablo uzunluğu: | 10 milyon |
| Gerilim: | 110V |
Güneş Enerjili Su Çarkı Gölet Havalandırıcı 8kg 20000h
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| sıklık: | 60Hz |
| Akış hızı: | 3000 litre/saat |
Su Çarkı Gölet Havalandırıcı su çeşmesi havalandırıcı
| Hava hacmi: | 2,5m³/dk |
|---|---|
| Kablo uzunluğu: | 10 milyon |
| Gürültü seviyesi: | ≤60dB |
3000L / H 60dB Güneş Enerjili Oksijen Pompası Su Çeşmesi Havalandırıcı
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 200w |
| Ağırlık: | 8kg |
Karides Çiftliği Gölet Havalandırıcı Kürek Su Çarkı Su Ürünleri Balık Çiftliği Hava Pompası
| Ürün adı: | balık gölet havalandırıcılar |
|---|---|
| kullanım: | su ürünleri makinesi havalandırıcılar |
| İşlev: | balık gölet havalandırıcılar |
Karides Gölet Solar Paddle için DC48V 1KW Su Çarkı Gölet Havalandırıcı
| Ürün adı: | balık gölet havalandırıcılar |
|---|---|
| kullanım: | su ürünleri makinesi havalandırıcılar |
| İşlev: | balık gölet havalandırıcılar |

