Tüm ürünler
-
Gölet Çarklı Havalandırıcı
-
Su Ürünleri Çarklı Havalandırıcı
-
Solar Çarklı Havalandırıcı
-
Su Çarkı Gölet Havalandırıcı
-
Balık Çiftliği Havalandırıcı
-
Yüzer Yüzey Havalandırıcı
-
Çark Havalandırıcı
-
Balık Gölet Su Pompası
-
Güneş Enerjili Yüzey Havalandırıcı
-
Güneş Enerjisi Su Pompası
-
Balık Gölet Oksijenatör
-
Dalgalanma Havalandırıcı
anahtar kelimeler [ pond paddle wheel aerator ] eşleşme 125 Ürünler.
45kg 220v Su Ürünleri Havalandırma Sistemleri için Su Göleti Havalandırıcı 1.5kW
| Boyut: | 700*550*750mm |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| sıklık: | 50Hz |
SS304 Balık Çiftliği Hava Pompası Balık Yetiştiriciliği Göleti İçin Havalandırıcı 12140m2 ila 40468m2
| Motor: | Kalıcı Manyetik Senkron DC Motor |
|---|---|
| Denetleyici: | Frekans Dönüşüm Denetleyicisi |
| Çerçeve: | 304 # paslanmaz çelik |
Balık Yetiştiriciliği Karides Gölet Havalandırıcı Su Ürünleri Su Çarkı Gölet
| Motor: | Kalıcı Manyetik Senkron DC Motor |
|---|---|
| Denetleyici: | Frekans Dönüşüm Denetleyicisi |
| Çerçeve: | 304 # paslanmaz çelik |
50mm Çıkış Çaplı Balık Çiftliği Havalandırıcı
| Ürün adı: | Balık Çiftliği Havalandırıcı |
|---|---|
| Akış hızı: | 200L/dak |
| Gürültü seviyesi: | ≤60dB |
60dB Balık Gölet Havalandırma Sistemi Balıkçı Gölet Havalandırıcı Çalışma Sıcaklığı 0 ila 40C
| Çalışma sıcaklığı: | 0-40 ℃ |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Güç tüketimi: | 500W |
Paslanmaz Çelik Solar Havuz Havalandırma Sistemi Solar Havuz Oksijenatörü 200L / Min
| çalışma nemi: | ≤90% |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 500W |
| Garanti: | 1 yıl |
CE 220V BALIK ÇİFTLİĞİ YÜZER GÜNEŞ GÖVDELİ HAVALANDIRICI İÇİN BALIK GÖLETİ 50MM
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Güç: | Elektrik |
| Ürün adı: | Balık Çiftliği Havalandırıcı |
Güneş Enerjili Balık Çiftliği Havalandırıcı 500W Balık Çiftliği Hava Pompası
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Gürültü seviyesi: | ≤60dB |
| Ağırlık: | 10kg |
Paslanmaz Çelik 304 Balık Çiftliği Havalandırıcı 3M
| Çıkış Çapı: | 50mm |
|---|---|
| Ürün adı: | Balık Çiftliği Havalandırıcı |
| Gürültü seviyesi: | ≤60dB |
1 beygir gücü Güneş Enerjili Yüzey Havalandırıcı 48v
| Motor: | Kalıcı Manyetik Senkron DC Motor |
|---|---|
| Denetleyici: | Frekans Dönüşüm Denetleyicisi |
| Malzeme: | ABS Plastik |

