Tüm ürünler
-
Gölet Çarklı Havalandırıcı
-
Su Ürünleri Çarklı Havalandırıcı
-
Solar Çarklı Havalandırıcı
-
Su Çarkı Gölet Havalandırıcı
-
Balık Çiftliği Havalandırıcı
-
Yüzer Yüzey Havalandırıcı
-
Çark Havalandırıcı
-
Balık Gölet Su Pompası
-
Güneş Enerjili Yüzey Havalandırıcı
-
Güneş Enerjisi Su Pompası
-
Balık Gölet Oksijenatör
-
Dalgalanma Havalandırıcı
anahtar kelimeler [ pond paddle wheel aerator ] eşleşme 125 Ürünler.
Balık Yetiştiriciliği İçin 10W Göl Güneş Enerjili Yüzer Gölet Havalandırıcı Havalandırma Cihazları
| Güç tüketimi: | 10W |
|---|---|
| Güç: | Güneş |
| Başvuru: | Su Ürünleri Yetiştiriciliği, Balık Göleti, Göl |
Balık Gölet için 2HP Otomatik Dalgalanma Havalandırıcı Tipi Yüzer Yüzey Havalandırıcı
| Motor: | Kalıcı Manyetik Senkron DC Motor |
|---|---|
| Denetleyici: | Frekans Dönüşüm Denetleyicisi |
| Çerçeve: | 304 # paslanmaz çelik |
200W Su Çarkı Gölet Havalandırıcı 2.5m3/Dk
| Güç kaynağı: | Elektrik |
|---|---|
| Akış hızı: | 3000 litre/saat |
| Çıkış Çapı: | 50mm |
Düşük Gürültü 60dB Su Çarkı Gölet Havalandırıcı 10m Kablo Güneş Su Oksijenatörü
| Ömür: | ≥20000 saat |
|---|---|
| sıklık: | 60Hz |
| Kablo uzunluğu: | 10 milyon |
Göller 2m Güneş Enerjisi Oksijen Hava Pompası Güneş Enerjili Balık Gölet Havalandırıcı 10W
| Gürültü: | ≤50dB |
|---|---|
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
| Güç: | Güneş |
60Hz Su Çarkı Gölet Havalandırıcı 60dB 2m Su Ürünleri Havalandırma Sistemleri
| Hava hacmi: | 2,5m³/dk |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| Güç kaynağı: | Elektrik |
60Hz Elektrikli Gölet Havalandırıcı Havalandırıcı Yüzer Gölet Havalandırıcı Solar
| Ürün adı: | Su Çarkı Gölet Havalandırıcı |
|---|---|
| Hava hacmi: | 2,5m³/dk |
| Güç kaynağı: | Elektrik |
Su Ürünleri Kürek Su Çarkı Gölet Havalandırıcı Balık Karides 2 Çark
| Ürün adı: | balık gölet havalandırıcılar |
|---|---|
| kullanım: | su ürünleri makinesi havalandırıcılar |
| İşlev: | balık gölet havalandırıcılar |
1450rpm Çark Havalandırıcı 20kg Yüksek Oksijen Transfer Kapasitesi 1450rpm Fıskiye Pompa Çarkı
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Hız: | 1450rpm |
| İsim: | Su Ürünleri Ekipmanları Çark Havalandırıcı |
Atık Su Karides Gölet Havalandırıcı 1HP Elektrikli 2 Çark Karides Havuzlarında Havalandırma
| Ürün adı: | balık gölet havalandırıcılar |
|---|---|
| kullanım: | su ürünleri makinesi havalandırıcılar |
| İşlev: | balık gölet havalandırıcılar |

