Tüm ürünler
-
Gölet Çarklı Havalandırıcı
-
Su Ürünleri Çarklı Havalandırıcı
-
Solar Çarklı Havalandırıcı
-
Su Çarkı Gölet Havalandırıcı
-
Balık Çiftliği Havalandırıcı
-
Yüzer Yüzey Havalandırıcı
-
Çark Havalandırıcı
-
Balık Gölet Su Pompası
-
Güneş Enerjili Yüzey Havalandırıcı
-
Güneş Enerjisi Su Pompası
-
Balık Gölet Oksijenatör
-
Dalgalanma Havalandırıcı
anahtar kelimeler [ pond ] eşleşme 200 Ürünler.
2.5L/Dk Balık Gölet Oksijenatör Çark Gölet 25 X 15 X 20cm
| hava akış hızı: | 2,5 L/dk |
|---|---|
| Ağırlık: | 1.5kg |
| Güç tüketimi: | 10W |
Karides Balık Gölet için 1.5kg Yüzer Gölet Solar Oksijenatör
| hava akış hızı: | 2,5 L/dk |
|---|---|
| Başvuru: | Akvaryum |
| Güç tüketimi: | 10W |
AC DC Balık Göleti Oksijen Konsantratörü Balık Göleti İçin Oksijen Jeneratörü
| Başvuru: | Akvaryum |
|---|---|
| Malzeme: | ABS |
| Güç tüketimi: | 10W |
60Hz Su Çarkı Gölet Havalandırıcı 60dB 2m Su Ürünleri Havalandırma Sistemleri
| Hava hacmi: | 2,5m³/dk |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| Güç kaynağı: | Elektrik |
200W Yüzer Gölet Havalandırıcı Çeşme Çarkı Çarkı 2m 110V Balık İçin Elektrikli Havalandırıcı
| sıklık: | 60Hz |
|---|---|
| Gürültü seviyesi: | ≤60dB |
| Güç tüketimi: | 200w |
16 Ft Gölet Çarkı Havalandırıcı Çiftlik Gölet Hava Pompası 4046m2 - 20234m2
| Maksimum Havalandırma Derinliği: | 16 ft |
|---|---|
| Güç: | 0.75KW |
| yükleme alanı: | 4046m²-20234m² |
Güneş Enerjili Su Çarkı Gölet Havalandırıcı 8kg 20000h
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| sıklık: | 60Hz |
| Akış hızı: | 3000 litre/saat |
DC 48V Küçük Balık Gölet Pompası 3 İnç Çıkış 3m Büyük Gölet Pompaları 6000L / H
| Ürün adı: | Balık Gölet Su Pompası |
|---|---|
| Maksimum Su Sıcaklığı: | 35°C |
| Maksimum Akış Hızı: | 6000L/saat |
Elektrikli Gölet Çarklı Havalandırıcı Paslanmaz Çelik 1800Cfm Yüzer Havalandırma Çeşmeleri
| Maksimum Havalandırma Derinliği: | 16 ft |
|---|---|
| Güç kaynağı: | Elektrik |
| Ürün adı: | Gölet Çarklı Havalandırıcı |
Paslanmaz Çelik Gölet Çarklı Havalandırıcı 60Hz 20ft 3.6KG / H
| HP: | 1hp |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| yükleme alanı: | 4046m²-20234m² |

