Tüm ürünler
-
Gölet Çarklı Havalandırıcı
-
Su Ürünleri Çarklı Havalandırıcı
-
Solar Çarklı Havalandırıcı
-
Su Çarkı Gölet Havalandırıcı
-
Balık Çiftliği Havalandırıcı
-
Yüzer Yüzey Havalandırıcı
-
Çark Havalandırıcı
-
Balık Gölet Su Pompası
-
Güneş Enerjili Yüzey Havalandırıcı
-
Güneş Enerjisi Su Pompası
-
Balık Gölet Oksijenatör
-
Dalgalanma Havalandırıcı
anahtar kelimeler [ pond ] eşleşme 200 Ürünler.
Balık Gölet için 0.75KW 1.5KW Paslanmaz Çelik Havalandırıcı Gölet Çarkı
| Gerilim: | 110v/220v/380v/440v |
|---|---|
| sıklık: | 60Hz |
| Garanti: | 1 yıl |
25mm Çıkış Diy Güneş Balık Gölet Filtre Pompası Düşük Gürültü 45dB 2.2 kg
| Maksimum kaldırma yüksekliği: | 3m |
|---|---|
| Çıkış: | 3 İNÇ |
| Garanti: | 1 yıl |
10W 1.5kg Balık Gölet Oksijenatör Dayanıklı ABS Güneş Enerjili Oksijenatör
| Başvuru: | Akvaryum |
|---|---|
| Ağırlık: | 1.5kg |
| Renk: | Siyah |
6000L / H Balık Suyu Bahçe Gölet Pompası 3m Yükseklik Güneş Gölet Çeşmesi Havalandırıcı
| Kaplama Alanı: | 333-666m2 |
|---|---|
| Çıkış: | 3 İNÇ |
| Malzeme: | Plastik |
333 ila 666m2 Balık Gölet Su Pompası 2.2kg Balık Göleti İçin Havalandırıcı 200W
| Güç tüketimi: | 200w |
|---|---|
| Çıkış Çapı: | 25mm |
| Ürün adı: | Balık Gölet Su Pompası |
Oksijenasyon Sirkülasyonu için 5m Balık Göleti Su Pompası 6000L / H Göl Havalandırma Sistemleri
| Akış: | 25m3/saat |
|---|---|
| Çıkış: | 3 İNÇ |
| Maksimum Su Sıcaklığı: | 35°C |
Göl Solar Paddle Wheel Havalandırıcı Paslanmaz Çelik 50m2 Gölet İçin Çeşme Havalandırıcı
| Gürültü: | ≤50dB |
|---|---|
| Ömür: | ≥10 yıl |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
Göller 2m Güneş Enerjisi Oksijen Hava Pompası Güneş Enerjili Balık Gölet Havalandırıcı 10W
| Gürültü: | ≤50dB |
|---|---|
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
| Güç: | Güneş |
25mm Balık Göleti Su Pompası 333m2 Sağlıklı Balıkçılık Göl Havalandırıcıları İçin Plastik Havalandırıcı
| Ürün adı: | Balık Gölet Su Pompası |
|---|---|
| Kaplama Alanı: | 333-666m2 |
| Malzeme: | Plastik |
Karides Gölet Solar Paddle için DC48V 1KW Su Çarkı Gölet Havalandırıcı
| Ürün adı: | balık gölet havalandırıcılar |
|---|---|
| kullanım: | su ürünleri makinesi havalandırıcılar |
| İşlev: | balık gölet havalandırıcılar |

