Tüm ürünler
-
Gölet Çarklı Havalandırıcı
-
Su Ürünleri Çarklı Havalandırıcı
-
Solar Çarklı Havalandırıcı
-
Su Çarkı Gölet Havalandırıcı
-
Balık Çiftliği Havalandırıcı
-
Yüzer Yüzey Havalandırıcı
-
Çark Havalandırıcı
-
Balık Gölet Su Pompası
-
Güneş Enerjili Yüzey Havalandırıcı
-
Güneş Enerjisi Su Pompası
-
Balık Gölet Oksijenatör
-
Dalgalanma Havalandırıcı
anahtar kelimeler [ pond ] eşleşme 200 Ürünler.
110V 220V 380V Gölet Çarklı Havalandırıcı Yüzen Güneş Oksijenatörü 0.75KW
| Güç kaynağı: | Elektrik |
|---|---|
| Gerilim: | 110v/220v/380v/440v |
| Maksimum Havalandırma Derinliği: | 16 ft |
Endüstriyel Su Arıtma için 1.5HP 60Hz Pond Paddle Wheel Havalandırıcı Su Ürünleri Havalandırıcı
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Maksimum Havalandırma Derinliği: | 16 ft |
| Gürültü seviyesi: | 60 dB |
1800 Cfm Paddle Wheel Büyük Gölet Havalandırıcı Oksijenasyon İçin Yüksek Hız 12140m2 - 40468m2
| yükleme alanı: | 4046m²-20234m² |
|---|---|
| Güç kaynağı: | Elektrik |
| Maksimum Havalandırma Derinliği: | 16 ft |
6000L / H Balık Gölet Su Pompası 25m3 / H Su Ürünleri için Güneş Balık Gölet Pompası
| Gerilim: | DC 48V |
|---|---|
| KAFA: | 5 milyon |
| İşlev: | Oksijen Ekleme, Sulama |
Yüzer 25mm Hepsi Bir Arada Gölet Pompa Oksijen Güneş Pompası Ekleyerek 5m Gölet Oksijen Pompası
| Çıkış Çapı: | 25mm |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Maksimum kaldırma yüksekliği: | 3m |
Gölet için 3 İnç Balık Dış Gölet Pompaları Dalgıç Su Pompası
| Çıkış: | 3 İNÇ |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| İşlev: | Oksijen Ekleme, Sulama |
Balık Gölet Oksijenasyonu için 1HP Gölet Paddle Wheel Çeşme Havalandırma Sistemleri
| Maksimum Hava Akış Hızı: | 1800 cfm |
|---|---|
| yükleme alanı: | 4046m²-20234m² |
| Gürültü seviyesi: | 60 dB |
Güneş Enerjili Balık Göleti Su Pompası Havalandırıcı 3 İnç 5m Kafa 2.2kg
| Çıkış Çapı: | 25mm |
|---|---|
| Kaplama Alanı: | 333-666m2 |
| Maksimum Akış Hızı: | 6000L/saat |
Balık Göleti için 10W 50m2 Paslanmaz Çelik Çiftlik Gölet Çeşmesi Çarklı Güneş Havalandırıcı
| İsim: | Solar Çarklı Havalandırıcı |
|---|---|
| Ağırlık: | 20kg |
| Gürültü: | ≤50dB |
Endüstriyel Kullanım İçin 220V Gölet Pompası Çarkı Havalandırıcı Yüksek Verimlilik
| Anahtar satış noktaları: | Enerji tasarrufu |
|---|---|
| Gürültü: | ≤60dB |
| Ağırlık: | 20kg |

