Tüm ürünler
-
Gölet Çarklı Havalandırıcı
-
Su Ürünleri Çarklı Havalandırıcı
-
Solar Çarklı Havalandırıcı
-
Su Çarkı Gölet Havalandırıcı
-
Balık Çiftliği Havalandırıcı
-
Yüzer Yüzey Havalandırıcı
-
Çark Havalandırıcı
-
Balık Gölet Su Pompası
-
Güneş Enerjili Yüzey Havalandırıcı
-
Güneş Enerjisi Su Pompası
-
Balık Gölet Oksijenatör
-
Dalgalanma Havalandırıcı
anahtar kelimeler [ pond ] eşleşme 200 Ürünler.
AC DC Balık Göleti Oksijenatörü Balık Gölet Havalandırıcı 5m 10W 2.5L/Dk
| Güç kaynağı: | AC/DC |
|---|---|
| oksijen konsantrasyonu: | %90 |
| Ağırlık: | 1.5kg |
Gölet için 1.5kw Balık Gölet Güneş Enerjili Gölet Oksijenatör Kabarcık Havalandırıcı
| oksijen konsantrasyonu: | %90 |
|---|---|
| Malzeme: | ABS |
| Güç kaynağı: | AC/DC |
25x15x20cm Balık Tutma Göleti Havalandırıcı 50dB Gölet İçin Güneş Enerjili Oksijenatör
| hava akış hızı: | 2,5 L/dk |
|---|---|
| Gürültü seviyesi: | <50dB |
| Güç tüketimi: | 10W |
5m Black Lake Pond Oksijenatör Solar Oksijen Pervanesi Büyük Gölet Oksijenatör
| Güç kaynağı: | AC/DC |
|---|---|
| Kablo uzunluğu: | 5 milyon |
| Boyut: | 25x15x20cm |
Balık Gölet Akvaryumu için ABS 5m Gölet Oksijenatör Oksijen Kaynağı Oksijenatör
| Güç tüketimi: | 10W |
|---|---|
| Başvuru: | Akvaryum |
| hava akış hızı: | 2,5 L/dk |
Balık Çiftçiliğinde 16Ft Paslanmaz Çelik Gölet Çarklı Havalandırıcı Havalandırma
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Gerilim: | 110v/220v/380v/440v |
200W Su Çarkı Gölet Havalandırıcı 2.5m3/Dk
| Güç kaynağı: | Elektrik |
|---|---|
| Akış hızı: | 3000 litre/saat |
| Çıkış Çapı: | 50mm |
60Hz Elektrikli Gölet Havalandırıcı Havalandırıcı Yüzer Gölet Havalandırıcı Solar
| Ürün adı: | Su Çarkı Gölet Havalandırıcı |
|---|---|
| Hava hacmi: | 2,5m³/dk |
| Güç kaynağı: | Elektrik |
Düşük Gürültü 60dB Su Çarkı Gölet Havalandırıcı 10m Kablo Güneş Su Oksijenatörü
| Ömür: | ≥20000 saat |
|---|---|
| sıklık: | 60Hz |
| Kablo uzunluğu: | 10 milyon |
2m Su Çarkı Gölet Havalandırıcı 60dB Düşük Gürültülü Güneş Enerjili Çark Çarkı
| Ömür: | ≥20000 saat |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Hava hacmi: | 2,5m³/dk |

