Tüm ürünler
-
Gölet Çarklı Havalandırıcı
-
Su Ürünleri Çarklı Havalandırıcı
-
Solar Çarklı Havalandırıcı
-
Su Çarkı Gölet Havalandırıcı
-
Balık Çiftliği Havalandırıcı
-
Yüzer Yüzey Havalandırıcı
-
Çark Havalandırıcı
-
Balık Gölet Su Pompası
-
Güneş Enerjili Yüzey Havalandırıcı
-
Güneş Enerjisi Su Pompası
-
Balık Gölet Oksijenatör
-
Dalgalanma Havalandırıcı
anahtar kelimeler [ pond ] eşleşme 200 Ürünler.
25KG - 50Kg Yüzer Havalandırma Sistemi 0.75 - 2.2KW Solar Balık Gölet Pompası
| Ürün adı: | Yüzer Yüzey Havalandırıcı |
|---|---|
| Akış hızı: | 2-20m3/saat |
| Başvuru: | Su Ürünleri Yetiştiriciliği, Balık Göleti |
Elektrik Tasarrufu Yüzer Jet Solar Pond Havalandırıcı Yüzer Hareketli Sprey
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Motor: | Kalıcı Manyetik Senkron DC Motor |
| Kontrol alanı(mu): | 4-10 |
Balık Çiftliği için 48V 1.1KW Dalgıç Yüzer Lagün Solar Gölet Çeşmesi Havalandırıcı
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Motor: | Kalıcı Manyetik Senkron DC Motor |
| Kontrol alanı(mu): | 4-10 |
2 ila 20m3/H Havuz Oksijenatörü Yüzer Jet Havalandırıcı Yüksek Oksijen Transfer Verimliliği %80
| Akış hızı: | 2-20m3/saat |
|---|---|
| Ürün adı: | Yüzer Yüzey Havalandırıcı |
| hizmet ömrü: | ≥10 yıl |
Gölet 25Lbs için 60dB 60Hz Uzun Kol Çarkı Havalandırıcı Çarkı Çarkı
| Maksimum Havalandırma Derinliği: | 16 ft |
|---|---|
| sıklık: | 60Hz |
| Garanti: | 1 yıl |
60Hz Paslanmaz Çelik Setleri Balık Yetiştiriciliği İçin Gölet Çarkı Havalandırıcı Havalandırma Cihazları
| Güç verimliliği: | ≥1.25KG(KW.H) |
|---|---|
| Ağırlık: | 25 pound |
| Güç: | 0.75KW |
Su Çarkı Gölet Havalandırıcı su çeşmesi havalandırıcı
| Hava hacmi: | 2,5m³/dk |
|---|---|
| Kablo uzunluğu: | 10 milyon |
| Gürültü seviyesi: | ≤60dB |
25 X 15 X 20cm Balık Gölet Oksijenatörü 2.5L/Dk Güneş Enerjili Gölet Oksijenatörü
| Gürültü seviyesi: | <50dB |
|---|---|
| Güç kaynağı: | AC/DC |
| Garanti: | 1 yıl |
Daha İyi Oksijen Dolaşımı İçin 110V Elektrikli Su Çarkı Gölet Havalandırıcı
| Akış hızı: | 3000 litre/saat |
|---|---|
| Kablo uzunluğu: | 10 milyon |
| Gerilim: | 110V |
Karides Gölet Düşük Gürültü 60DB için 380V 440V Gölet Çarklı Havalandırıcı
| Ağırlık: | 25 pound |
|---|---|
| Güç: | 0.75KW |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |

