Tüm ürünler
-
Gölet Çarklı Havalandırıcı
-
Su Ürünleri Çarklı Havalandırıcı
-
Solar Çarklı Havalandırıcı
-
Su Çarkı Gölet Havalandırıcı
-
Balık Çiftliği Havalandırıcı
-
Yüzer Yüzey Havalandırıcı
-
Çark Havalandırıcı
-
Balık Gölet Su Pompası
-
Güneş Enerjili Yüzey Havalandırıcı
-
Güneş Enerjisi Su Pompası
-
Balık Gölet Oksijenatör
-
Dalgalanma Havalandırıcı
anahtar kelimeler [ pond ] eşleşme 200 Ürünler.
220V 60Hz Yüzer Yüzey Havalandırıcı Atıksu Arıtma 2 ila 20m3/H
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Havalandırma Verimliliği: | ≥2,5KgO2/Kw.h |
| Gerilim: | 380 |
CE Güneş Enerjisi Su Pompası Tarım İçin Güneş Enerjili Pompa 2200W
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Ömür: | 10 yıl |
| Giriş Çapı: | 50mm |
0.02A Güneş Enerjili Yüzey Havalandırıcı Yüzer Göl Çeşmesi Barajı Havalandırıcı Solar
| Çözünmüş oksijen: | 4,5(kg/saat) |
|---|---|
| Hız: | 4000rpm |
| Güç: | 750W |
Tarım Güneş Enerjisi Su Pompası 20VDC Güneş Kültürü Güneş 1hp Su Pompası
| Güç kaynağı: | Elektrik |
|---|---|
| Yapı: | Tek Kademeli Pompa |
| Çıkış Boyutu: | 50mm |
Göl Güneş Enerjili Havalandırıcı 48v Güneş Paneli ile Güneş Gölü Havalandırma Sistemleri
| Motor: | Kalıcı Manyetik Senkron DC Motor |
|---|---|
| Denetleyici: | Frekans Dönüşüm Denetleyicisi |
| Malzeme: | ABS Plastik |
250 ila 350rpm Güneş Enerjili Yüzey Havalandırıcı Yüzer Yüzey Havalandırıcı 660M2
| Ana bileşenler: | Motor, Motorlu |
|---|---|
| Yakıt: | Güneş enerjili |
| Motor: | DC Fırçasız Motor |
220V 30m Güneş Enerjisi Su Pompası Dalgıç Su Pompası 20kg
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Güç kaynağı: | Güneş |
| Akış hızı: | 30L/dak |
20kg Güneş Enerjili Su Pompası Upsc 50dB Gürültü Seviyesi 220V 1 Hp Güneş Enerjili Su Pompası
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Giriş Çapı: | 50mm |
48V Yüzer Güneş Enerjili Yüzey Havalandırıcı
| Motor: | Kalıcı Manyetik Senkron DC Motor |
|---|---|
| Denetleyici: | Frekans Dönüşüm Denetleyicisi |
| Malzeme: | ABS Plastik |
Göl Güneş Enerjili Yüzey Havalandırıcı 48v 1 Beygir Gücü Balık Çiftliği Çarklı Havalandırıcı
| Motor: | Kalıcı Manyetik Senkron DC Motor |
|---|---|
| Denetleyici: | Frekans Dönüşüm Denetleyicisi |
| Malzeme: | ABS Plastik |

