Tüm ürünler
-
Gölet Çarklı Havalandırıcı
-
Su Ürünleri Çarklı Havalandırıcı
-
Solar Çarklı Havalandırıcı
-
Su Çarkı Gölet Havalandırıcı
-
Balık Çiftliği Havalandırıcı
-
Yüzer Yüzey Havalandırıcı
-
Çark Havalandırıcı
-
Balık Gölet Su Pompası
-
Güneş Enerjili Yüzey Havalandırıcı
-
Güneş Enerjisi Su Pompası
-
Balık Gölet Oksijenatör
-
Dalgalanma Havalandırıcı
anahtar kelimeler [ pond ] eşleşme 200 Ürünler.
55kgs Balık Çiftliği Dalgalanma Havalandırıcı 4002m2 Kapsama İçin Yüzer Jet Havalandırıcı
| Pompalama kapasitesi: | ≥7200m³/h |
|---|---|
| redüktör stili: | Solucan Stili |
| Redüktör Oranı: | 14:1/16:1 |
Çark 1hp Balık Çiftliği Havalandırıcı Su Ürünleri Havalandırma Sistemleri 380v
| Motor: | Kalıcı Manyetik Senkron DC Motor |
|---|---|
| Denetleyici: | Frekans Dönüşüm Denetleyicisi |
| Çerçeve: | 304 # paslanmaz çelik |
50000h Çeşme Çarkı Havalandırıcı 1450rpm Su Ürünleri Ekipmanı Çarkı 4.5kg / H
| Hız: | 1450rpm |
|---|---|
| Akış hızı: | 2,5 m3/saat |
| oksijen transfer kapasitesi: | ≥4,5 kg/saat |
30L / Min Güneş Enerjisi Su Pompası 220V Özelleştirilmiş Paslanmaz Çelik Su Pompası
| Çıkış Çapı: | 50mm |
|---|---|
| KAFA: | 30m |
| Güç kaynağı: | Güneş |
Su Ürünleri Yetiştiriciliği 2m Solar Çarklı Havalandırıcı 20kg Güneş Enerjili
| Akış hızı: | 1,2 m³/saat |
|---|---|
| Ömür: | ≥10 yıl |
| Havalandırma Derinliği: | 2 milyon |
220V OEM Elektrikli Balık Çiftliği Havalandırıcı 200L / Min Elektrikli Tekerlekli Havalandırıcı 10kg
| Ürün adı: | Balık Çiftliği Havalandırıcı |
|---|---|
| sıklık: | 50Hz |
| Akış hızı: | 200L/dak |
Su Güneş Dalgıç 50mm Giriş Çapı 1hp Dalgıç Pompa
| Gerilim: | 220V |
|---|---|
| Çıkış Çapı: | 50mm |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
4 Pervane Su Ürünleri Çarkı Havalandırıcı 1.5Kw 380V Çarklı Havalandırıcı Güneş Enerjisi
| Motor: | Kalıcı Manyetik Senkron DC Motor |
|---|---|
| Denetleyici: | Frekans Dönüşüm Denetleyicisi |
| Çerçeve: | 304 # paslanmaz çelik |
230v Balık Çiftliği Havalandırıcı Su Ürünleri Makinesi 1HP 2HP 3HP Uzun Kollu Çarklı Havalandırıcı
| Motor: | Kalıcı Manyetik Senkron DC Motor |
|---|---|
| Denetleyici: | Frekans Dönüşüm Denetleyicisi |
| Çerçeve: | 304 # paslanmaz çelik |

