Tüm ürünler
-
Gölet Çarklı Havalandırıcı
-
Su Ürünleri Çarklı Havalandırıcı
-
Solar Çarklı Havalandırıcı
-
Su Çarkı Gölet Havalandırıcı
-
Balık Çiftliği Havalandırıcı
-
Yüzer Yüzey Havalandırıcı
-
Çark Havalandırıcı
-
Balık Gölet Su Pompası
-
Güneş Enerjili Yüzey Havalandırıcı
-
Güneş Enerjisi Su Pompası
-
Balık Gölet Oksijenatör
-
Dalgalanma Havalandırıcı
anahtar kelimeler [ pond ] eşleşme 200 Ürünler.
Yüzey Yüzer Güneş Enerjili Yüzey Havalandırıcı DC Fırçasız Motor Havalandırıcı Dia 3
| çıkış çapı: | 3'' |
|---|---|
| Yakıt: | Güneş enerjili |
| Akımı yükle: | 4.25(A) |
2 Çark Solar Çarklı Havalandırıcı
| Ürün adı: | balık gölet havalandırıcılar |
|---|---|
| kullanım: | su ürünleri makinesi havalandırıcılar |
| İşlev: | balık gölet havalandırıcılar |
12V 2m Solar Çarklı Havalandırıcı
| Gürültü: | ≤50dB |
|---|---|
| Güç: | Güneş |
| Başvuru: | Su Ürünleri Yetiştiriciliği, Balık Göleti, Göl |
2.5KgO2/Kwh Yüzer Yüzey Havalandırıcı 0.2Mpa 0.3Mpa
| Ağırlık: | 25-50kg |
|---|---|
| Gürültü: | ≤65dB |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
300R / Min 1.1kw Yüzer Yüzey Havalandırıcı Güneş Çarkı Balık Gölet Sıçrama Şamandırası
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Motor: | Kalıcı Manyetik Senkron DC Motor |
| Kontrol alanı(mu): | 4-10 |
Göletler Göller için 110V 220V Elektrikli Gölet Çarkı Balık Çiftliği Havalandırıcı
| HP: | 1hp |
|---|---|
| Gerilim: | 110v/220v/380v/440v |
| Ağırlık: | 25 pound |
Su Ürünleri Su Bahçesi için 0.75KW Paddle Wheel Havalandırıcı Solar 25Lbs
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| HP: | 1hp |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
50mm Çıkış Çaplı Balık Çiftliği Havalandırıcı
| Ürün adı: | Balık Çiftliği Havalandırıcı |
|---|---|
| Akış hızı: | 200L/dak |
| Gürültü seviyesi: | ≤60dB |
4002m2 Kapsama İçin 55kgs Düşük Gürültülü Dalgalanma Havalandırıcı Balık Çiftliği Havalandırıcı
| Pompalama kapasitesi: | ≥7200m³/h |
|---|---|
| Pervane Hızı: | 34 devir |
| dalga yapma gücü: | ≥70m |

