Tüm ürünler
-
Gölet Çarklı Havalandırıcı
-
Su Ürünleri Çarklı Havalandırıcı
-
Solar Çarklı Havalandırıcı
-
Su Çarkı Gölet Havalandırıcı
-
Balık Çiftliği Havalandırıcı
-
Yüzer Yüzey Havalandırıcı
-
Çark Havalandırıcı
-
Balık Gölet Su Pompası
-
Güneş Enerjili Yüzey Havalandırıcı
-
Güneş Enerjisi Su Pompası
-
Balık Gölet Oksijenatör
-
Dalgalanma Havalandırıcı
anahtar kelimeler [ pond ] eşleşme 200 Ürünler.
14:1 16:1 Endüstriyel Atıksu Arıtımı için Solucan Dalgalanma Havalandırıcı Su Ürünleri Havalandırıcı
| dalga yapma gücü: | ≥70m |
|---|---|
| Boyutlar: | 1680*900mm |
| Tarım kapsamı: | 4002㎡ |
HDPE Float ile 34rpm Dalgalanma Havalandırıcı Yüzer Havalandırıcılar Atıksu Arıtma 2.4kg / Kwh
| Giriş gücü: | 1.5KW |
|---|---|
| Boyutlar: | 1680*900mm |
| Tarım kapsamı: | 4002㎡ |
Solucan Tarzı Redüktörlü Bakır 304SS 3PH Dalgalanma Havalandırıcı Yüzer Havalandırma Sistemi
| Giriş gücü: | 1.5KW |
|---|---|
| Ev sahibi: | Bakır ve 304#SS 3PH |
| Aerobik kapasite: | ≥1,35kg/saat |
Dalga Yapma Mukavemeti ≥70m / S² İçin Yüksek Hızlı 34rpm Dalgalanma Havalandırıcı Balık Yetiştiriciliği
| Giriş gücü: | 1.5KW |
|---|---|
| Ağırlık: | 55kg |
| Tarım kapsamı: | 4002㎡ |
200kg 3 Fazlı Türbin Jet Havalandırıcı Balık Çiftliği Hava Pompası 1.5kg / Kwh 60Hz
| oksijen transfer kapasitesi: | ≥4,5 kg/saat |
|---|---|
| Akış hızı: | 2,5 m3/saat |
| Özellikler: | Yüksek verim |
60dB Çeşme Pompası Pervane Su Ürünleri Hava Pompası Su Ürünleri Ekipmanları
| Güç verimliliği: | ≥1,5kg/kw.h |
|---|---|
| Ömür: | 50000 saat |
| Başvuru: | Su Ürünleri Yetiştiriciliği |
1.2m Pervane Havalandırıcı Çarklı Çark CE Yüksek Akış Hızı 2.5m3 / H
| Güç: | 220V |
|---|---|
| Güç verimliliği: | ≥1,5kg/kw.h |
| Ürün adı: | Çark Havalandırıcı |
Karides Solar Çarklı Havalandırıcı 0.75kw Çarklı Havalandırıcı Tarım
| Motor: | Kalıcı Manyetik Senkron DC Motor |
|---|---|
| Denetleyici: | Frekans Dönüşüm Denetleyicisi |
| Çerçeve: | 304 # paslanmaz çelik |
1.5kg / Kwh 60dB Pervane Havalandırıcı Çarklı Çark Düşük Gürültü 50000hrs
| Gürültü: | ≤60dB |
|---|---|
| Hız: | 1450rpm |
| Ağırlık: | 20kg |
Düşük Gürültülü Dalgalanma Havalandırıcı Düşük Gürültülü 70m Dalga Yapma Gücü 1.35kg / H 7200m3 / H
| Pompalama kapasitesi: | ≥7200m³/h |
|---|---|
| Redüktör Oranı: | 14:1/16:1 |
| Boyutlar: | 1680*900mm |

