Tüm ürünler
-
Gölet Çarklı Havalandırıcı
-
Su Ürünleri Çarklı Havalandırıcı
-
Solar Çarklı Havalandırıcı
-
Su Çarkı Gölet Havalandırıcı
-
Balık Çiftliği Havalandırıcı
-
Yüzer Yüzey Havalandırıcı
-
Çark Havalandırıcı
-
Balık Gölet Su Pompası
-
Güneş Enerjili Yüzey Havalandırıcı
-
Güneş Enerjisi Su Pompası
-
Balık Gölet Oksijenatör
-
Dalgalanma Havalandırıcı
anahtar kelimeler [ pond ] eşleşme 200 Ürünler.
50Hz Yüksek Hızlı Havalandırıcılar Uzun Kollu Çarklı Havalandırıcı 45kg
| Akış hızı: | 3,5m³/dk |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Ömür: | ≥20 Yıl |
Güneş Enerjili Balık Çiftliği Havalandırıcı 500W Balık Çiftliği Hava Pompası
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Gürültü seviyesi: | ≤60dB |
| Ağırlık: | 10kg |
Atıksu Arıtma Endüstrisi için 380V 50HZ Yüzer Yüzey Havalandırıcılar
| Akış hızı: | 2-20m3/saat |
|---|---|
| Ürün adı: | Yüzer Yüzey Havalandırıcı |
| Basınç: | 0.2-0.3Mpa |
220V 30L / Min Yüzer Güneş Enerjili Su Pompası 20kg SS Dalgıç Tip
| Giriş Çapı: | 50mm |
|---|---|
| KAFA: | 30m |
| Ağırlık: | 20kg |
45kg 3.5m3 / Min Su Ürünleri Çarklı Havalandırıcı 1.5kw Güneş Enerjili
| Güç: | 1.5KW |
|---|---|
| Başvuru: | Su Ürünleri Yetiştiriciliği |
| Kablo uzunluğu: | 10 milyon |
Paslanmaz Çelik 304 Balık Çiftliği Havalandırıcı 3M
| Çıkış Çapı: | 50mm |
|---|---|
| Ürün adı: | Balık Çiftliği Havalandırıcı |
| Gürültü seviyesi: | ≤60dB |
750W Düşük Hızlı Yüzey Havalandırıcı 220V 380V Jet Yüzey Havalandırıcı
| Gerilim: | 220V/380V |
|---|---|
| Çözünmüş oksijen: | 4,5(kg/saat) |
| Yakıt: | Güneş enerjili |
2.2KW Tarım Güneş Enerjisi Su Pompası Endüstriyel Paslanmaz Çelik Su Pompası
| Güç kaynağı: | Güneş |
|---|---|
| Başvuru: | Tarım |
| Akış hızı: | 30L/dak |
30m Kafa 50mm Dia Güneş Kültürü Solar 12v Dc Solar Su Pompası
| Giriş Çapı: | 50mm |
|---|---|
| Gürültü seviyesi: | 50 dB |
| Güç kaynağı: | Güneş |
0.75Kw 380V Su Ürünleri Çarklı Havalandırıcı
| Motor: | Kalıcı Manyetik Senkron DC Motor |
|---|---|
| Denetleyici: | Frekans Dönüşüm Denetleyicisi |
| Çerçeve: | 304 # paslanmaz çelik |

