Tüm ürünler
-
Gölet Çarklı Havalandırıcı
-
Su Ürünleri Çarklı Havalandırıcı
-
Solar Çarklı Havalandırıcı
-
Su Çarkı Gölet Havalandırıcı
-
Balık Çiftliği Havalandırıcı
-
Yüzer Yüzey Havalandırıcı
-
Çark Havalandırıcı
-
Balık Gölet Su Pompası
-
Güneş Enerjili Yüzey Havalandırıcı
-
Güneş Enerjisi Su Pompası
-
Balık Gölet Oksijenatör
-
Dalgalanma Havalandırıcı
anahtar kelimeler [ pond ] eşleşme 200 Ürünler.
DC Yüzer Yüzey Havalandırıcı 1.5kw Balık Çiftliği Su Ürünleri Oksijen Artışı
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Motor: | Kalıcı Manyetik Senkron DC Motor |
| Kontrol alanı(mu): | 4-10 |
3'' 0.02A Güneş Enerjili Yüzey Havalandırıcı
| Motor: | DC Fırçasız Motor |
|---|---|
| Güç: | 750W |
| Çark çapı: | 52(santimetre) |
4mu Paddle Yüzer Yüzey Havalandırıcı Düşük Tüketim 1 Hp Çarklı Havalandırıcı
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Motor: | Kalıcı Manyetik Senkron DC Motor |
| Kontrol alanı(mu): | 4-10 |
Atıksu ISO9001 İçin Endüstriyel Jet Havalandırıcı Yüzer Havalandırıcılar
| Oksijen Transfer Verimliliği: | ≥80% |
|---|---|
| Ağırlık: | 25-50kg |
| Ürün adı: | Yüzer Yüzey Havalandırıcı |
4046m2 ila 20234m2 Yüksek Hızlı Güneş Enerjili Çarklı Havalandırıcı 1.25KG / KWH
| Gürültü seviyesi: | 60 dB |
|---|---|
| Güç: | 0.75KW |
| Maksimum Hava Akış Hızı: | 1800 cfm |
3000L / H 60dB Güneş Enerjili Oksijen Pompası Su Çeşmesi Havalandırıcı
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 200w |
| Ağırlık: | 8kg |
1450rpm Çark Havalandırıcı 20kg Yüksek Oksijen Transfer Kapasitesi 1450rpm Fıskiye Pompa Çarkı
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Hız: | 1450rpm |
| İsim: | Su Ürünleri Ekipmanları Çark Havalandırıcı |
Yüksek Verimli Yüzer Yüzey Havalandırıcılar Atık Su Düşük Gürültü
| Ağırlık: | 55kg |
|---|---|
| Pervane Hızı: | 34 devir |
| Redüktör Oranı: | 14:1/16:1 |
50MM Balık Çiftliği Havalandırıcı 50Hz 500W Hızlı Çözünmüş Güneş Enerjisi Oksijen Pompası
| çalışma nemi: | ≤90% |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Kaldırmak: | 3m |
4.5kg / H 50000h Balık Pompası Su Ürünleri Çeşmesi Pompa Çarkı Yüksek Oksijen Transfer Kapasitesi
| Anahtar satış noktaları: | Enerji tasarrufu |
|---|---|
| Boyut: | 1.2m |
| Ağırlık: | 20kg |

