Tüm ürünler
-
Gölet Çarklı Havalandırıcı
-
Su Ürünleri Çarklı Havalandırıcı
-
Solar Çarklı Havalandırıcı
-
Su Çarkı Gölet Havalandırıcı
-
Balık Çiftliği Havalandırıcı
-
Yüzer Yüzey Havalandırıcı
-
Çark Havalandırıcı
-
Balık Gölet Su Pompası
-
Güneş Enerjili Yüzey Havalandırıcı
-
Güneş Enerjisi Su Pompası
-
Balık Gölet Oksijenatör
-
Dalgalanma Havalandırıcı
anahtar kelimeler [ pond ] eşleşme 200 Ürünler.
Göletler için 2.2KW Güneş Enerjisi Su Pompası ISO Solar Dalgıç Pompa
| Pompa tipi: | Güneş enerjisi |
|---|---|
| Gürültü seviyesi: | 50 dB |
| KAFA: | 30m |
Balık Yetiştiriciliği Karides Gölet Havalandırıcı Su Ürünleri Su Çarkı Gölet
| Motor: | Kalıcı Manyetik Senkron DC Motor |
|---|---|
| Denetleyici: | Frekans Dönüşüm Denetleyicisi |
| Çerçeve: | 304 # paslanmaz çelik |
Karides Çiftliği Su Ürünleri için 220V 1.5kw Farm Pond Uzun Kol Çarklı Havalandırıcı
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Başvuru: | Su Ürünleri Yetiştiriciliği |
| Ömür: | ≥20 Yıl |
Paslanmaz Çelik Solar Havuz Havalandırma Sistemi Solar Havuz Oksijenatörü 200L / Min
| çalışma nemi: | ≤90% |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 500W |
| Garanti: | 1 yıl |
2.6 KG / H Balık Çiftliği Havalandırıcı Su Ürünleri Çiftliği Gölet Havalandırma Çarkı 1.0HP
| Motor: | Kalıcı Manyetik Senkron DC Motor |
|---|---|
| Denetleyici: | Frekans Dönüşüm Denetleyicisi |
| Çerçeve: | 304 # paslanmaz çelik |
Karides Gölet için 1.5KW Karides Gölet Havalandırıcı Elektrikli Yüzer Havalandırıcı
| Motor: | Kalıcı Manyetik Senkron DC Motor |
|---|---|
| Denetleyici: | Frekans Dönüşüm Denetleyicisi |
| Çerçeve: | 304 # paslanmaz çelik |
45kg 220v Su Ürünleri Havalandırma Sistemleri için Su Göleti Havalandırıcı 1.5kW
| Boyut: | 700*550*750mm |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| sıklık: | 50Hz |
Gölet 700 * 550 * 750mm için 1450r / Min SS Su Ürünleri Çarklı Havalandırıcı
| Ürün adı: | Su Ürünleri Çarklı Havalandırıcı |
|---|---|
| Boyut: | 700*550*750mm |
| Başvuru: | Su Ürünleri Yetiştiriciliği |
0.5KW Balık Çiftliği Havalandırıcı 60dB Gürültü Seviyesi 50Hz Karides Havuzu Havalandırıcı
| Gürültü seviyesi: | ≤60dB |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Akış hızı: | 200L/dak |
220V Pervane Havalandırıcı Gölet Pompası Çark Düşük Gürültü 110v 4.5kg / H
| Ürün adı: | Çark Havalandırıcı |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| oksijen transfer kapasitesi: | ≥4,5 kg/saat |

