Tüm ürünler
-
Gölet Çarklı Havalandırıcı
-
Su Ürünleri Çarklı Havalandırıcı
-
Solar Çarklı Havalandırıcı
-
Su Çarkı Gölet Havalandırıcı
-
Balık Çiftliği Havalandırıcı
-
Yüzer Yüzey Havalandırıcı
-
Çark Havalandırıcı
-
Balık Gölet Su Pompası
-
Güneş Enerjili Yüzey Havalandırıcı
-
Güneş Enerjisi Su Pompası
-
Balık Gölet Oksijenatör
-
Dalgalanma Havalandırıcı
anahtar kelimeler [ pond ] eşleşme 200 Ürünler.
50Hz 60Hz Gölet Çarklı Havalandırıcı Balık Çiftliği Havalandırıcı SS304
| Motor: | Kalıcı Manyetik Senkron DC Motor |
|---|---|
| Denetleyici: | Frekans Dönüşüm Denetleyicisi |
| Çerçeve: | 304 # paslanmaz çelik |
2.2KW Karides Yetiştiriciliği Havalandırıcı Karides Gölet Havalandırıcı 16187m2 ila 48562m2
| Motor: | Kalıcı Manyetik Senkron DC Motor |
|---|---|
| Denetleyici: | Frekans Dönüşüm Denetleyicisi |
| Çerçeve: | 304 # paslanmaz çelik |
Balık Üretimi İçin Su Ürünleri Gölet Çarkı Havalandırıcı 12140m2 ila 40468m2
| Motor: | Kalıcı Manyetik Senkron DC Motor |
|---|---|
| Denetleyici: | Frekans Dönüşüm Denetleyicisi |
| Çerçeve: | 304 # paslanmaz çelik |
220v Balık Karides Su Ürünleri Çarkı Havalandırıcı Balık Üretim Çiftliği Gölet Fıskiye
| Motor: | Kalıcı Manyetik Senkron DC Motor |
|---|---|
| Denetleyici: | Frekans Dönüşüm Denetleyicisi |
| Çerçeve: | 304 # paslanmaz çelik |
60dB Balık Gölet Havalandırma Sistemi Balıkçı Gölet Havalandırıcı Çalışma Sıcaklığı 0 ila 40C
| Çalışma sıcaklığı: | 0-40 ℃ |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Güç tüketimi: | 500W |
70m Surge Aerator Host Bakır 304#SS 3ph Atıksu Göleti havalandırma
| Pervane Hızı: | 34 devir |
|---|---|
| Redüktör Oranı: | 14:1/16:1 |
| redüktör stili: | Solucan Stili |
SS304 Balık Çiftliği Hava Pompası Balık Yetiştiriciliği Göleti İçin Havalandırıcı 12140m2 ila 40468m2
| Motor: | Kalıcı Manyetik Senkron DC Motor |
|---|---|
| Denetleyici: | Frekans Dönüşüm Denetleyicisi |
| Çerçeve: | 304 # paslanmaz çelik |
1hp 0.75KW Gölet Çarklı Havalandırıcı Su Ürünleri Havalandırıcı
| Motor: | Kalıcı Manyetik Senkron DC Motor |
|---|---|
| Denetleyici: | Frekans Dönüşüm Denetleyicisi |
| Çerçeve: | 304 # paslanmaz çelik |
CE 220V BALIK ÇİFTLİĞİ YÜZER GÜNEŞ GÖVDELİ HAVALANDIRICI İÇİN BALIK GÖLETİ 50MM
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Güç: | Elektrik |
| Ürün adı: | Balık Çiftliği Havalandırıcı |
1.2m Su Ürünleri Hava Pompası Gölet Pompa Çarkı Paslanmaz Çelik
| Hız: | 1450rpm |
|---|---|
| oksijen transfer kapasitesi: | ≥4,5 kg/saat |
| Ürün adı: | Çark Havalandırıcı |

