Tüm ürünler
-
Gölet Çarklı Havalandırıcı
-
Su Ürünleri Çarklı Havalandırıcı
-
Solar Çarklı Havalandırıcı
-
Su Çarkı Gölet Havalandırıcı
-
Balık Çiftliği Havalandırıcı
-
Yüzer Yüzey Havalandırıcı
-
Çark Havalandırıcı
-
Balık Gölet Su Pompası
-
Güneş Enerjili Yüzey Havalandırıcı
-
Güneş Enerjisi Su Pompası
-
Balık Gölet Oksijenatör
-
Dalgalanma Havalandırıcı
anahtar kelimeler [ pond ] eşleşme 200 Ürünler.
CE Solar Elektrikli Gölet Pompası 20kg Elektrikli Su Çeşmesi Pompası
| Giriş Çapı: | 50mm |
|---|---|
| Çıkış Çapı: | 50mm |
| Ömür: | 10 yıl |
DC 48V 2 Pervane Su Ürünleri Çarkı Havalandırıcı Güneş Çiftliği Gölet Hava Pompası
| Motor: | Kalıcı Manyetik Senkron DC Motor |
|---|---|
| Denetleyici: | Frekans Dönüşüm Denetleyicisi |
| Çerçeve: | 304 # paslanmaz çelik |
1hp SS304 2 Çarklı Çarklı Havalandırıcı Balık Yetiştiriciliği Göleti İçin Güneş Havalandırıcı
| Motor: | Kalıcı Manyetik Senkron DC Motor |
|---|---|
| Denetleyici: | Frekans Dönüşüm Denetleyicisi |
| Çerçeve: | 304 # paslanmaz çelik |
750W 1450r/Dk Yüksek Hızlı Havalandırıcı 50Hz Gölet Çarkı Uzun Kol
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Havalandırma Alanı: | 3000m² |
| Boyut: | 700*550*750mm |
Karides Yetiştiriciliği için Balık Göleti Güneş Enerjili Yüzey Havalandırıcı 4000RPM 4.5kg / Saat
| Gerilim: | 220V/380V |
|---|---|
| Hız: | 4000rpm |
| Pervane hızı: | 250-350rpm |
Balık Göleti 1000m2 için 0.75Kw 380V Su Ürünleri Çarklı Havalandırıcı
| Motor: | Kalıcı Manyetik Senkron DC Motor |
|---|---|
| Denetleyici: | Frekans Dönüşüm Denetleyicisi |
| Malzeme: | ABS Plastik |
Waterwheel Güneş Enerjili Yüzey Havalandırıcı 48V DC Balık Gölet Havalandırıcı 333m2
| Motor: | Kalıcı Manyetik Senkron DC Motor |
|---|---|
| Denetleyici: | Frekans Dönüşüm Denetleyicisi |
| Malzeme: | ABS Plastik |
2 Çark 0.75Kw Çarklı Havalandırıcılar 380V Balık Çiftliği Yüzen Güneş Havuzu
| Motor: | Kalıcı Manyetik Senkron DC Motor |
|---|---|
| Denetleyici: | Frekans Dönüşüm Denetleyicisi |
| Malzeme: | ABS Plastik |
48v 25m3/H Güneş Enerjili Yüzey Havalandırıcı Göl 4 Çarklı 1 Dönüm Gölet Havalandırıcı
| Motor: | Kalıcı Manyetik Senkron DC Motor |
|---|---|
| Denetleyici: | Frekans Dönüşüm Denetleyicisi |
| Malzeme: | ABS Plastik |
1.5KW Pervane Oksijenatörü 220V 380V Oksijeni Artırma Balık Gölet Bubblers
| Motor: | Kalıcı Manyetik Senkron DC Motor |
|---|---|
| Denetleyici: | Frekans Dönüşüm Denetleyicisi |
| Çerçeve: | 304 # paslanmaz çelik |

