Tüm ürünler
-
Gölet Çarklı Havalandırıcı
-
Su Ürünleri Çarklı Havalandırıcı
-
Solar Çarklı Havalandırıcı
-
Su Çarkı Gölet Havalandırıcı
-
Balık Çiftliği Havalandırıcı
-
Yüzer Yüzey Havalandırıcı
-
Çark Havalandırıcı
-
Balık Gölet Su Pompası
-
Güneş Enerjili Yüzey Havalandırıcı
-
Güneş Enerjisi Su Pompası
-
Balık Gölet Oksijenatör
-
Dalgalanma Havalandırıcı
anahtar kelimeler [ pond ] eşleşme 200 Ürünler.
Solar Pond Aerobik Dalgalanma Havalandırıcı Yüzer Lagün Havalandırıcılar 55kgs 1.35kg / H
| Giriş gücü: | 1.5KW |
|---|---|
| Güç verimliliği: | 2,4 kg/(kw·h) |
| Ağırlık: | 55kg |
ISO9001 1450r/dak Su Ürünleri Çarkı Havalandırıcı 10 m kablo çarkı balık göleti için
| Havalandırma Alanı: | 3000m² |
|---|---|
| Ürün adı: | Su Ürünleri Çarklı Havalandırıcı |
| Boyut: | 700*550*750mm |
50Hz 220V 500W Çiftlik Gölet Havalandırıcı Pompası Balık Tutma Büyük Gölet Fıskiye
| Ağırlık: | 10kg |
|---|---|
| çalışma nemi: | ≤90% |
| Gerilim: | 220V |
Göletler Göller İçin 4000rpm Güneş Enerjili Yüzer Çeşme Havalandırıcı Enerji Tasarrufu
| Yakıt: | Güneş enerjili |
|---|---|
| Motor: | DC Fırçasız Motor |
| Çark çapı: | 52(santimetre) |
1.5KW Gölet Çarklı Havalandırıcı Balık Çiftliği Havalandırma Ekipmanı
| Motor: | Kalıcı Manyetik Senkron DC Motor |
|---|---|
| Denetleyici: | Frekans Dönüşüm Denetleyicisi |
| Çerçeve: | 304 # paslanmaz çelik |
4046m2 ila 20234m2 Pond Paddle Wheel Havalandırıcı Havalandırma İçin Balık Yetiştiriciliği
| Motor: | Kalıcı Manyetik Senkron DC Motor |
|---|---|
| Denetleyici: | Frekans Dönüşüm Denetleyicisi |
| Çerçeve: | 304 # paslanmaz çelik |
Su Ürünleri Fırçasız Güneş Yüzen Havalandırıcı 48VDC 370 W Balık Karides Gölet Alt Havalandırıcı
| Motor: | Kalıcı Manyetik Senkron DC Motor |
|---|---|
| Denetleyici: | Frekans Dönüşüm Denetleyicisi |
| Malzeme: | ABS Plastik |
Gölet Oksijen Balık Gölet Su Pompası Göl Havalandırıcı Balık Çiftliği İçin Otomatik
| Motor: | Kalıcı Manyetik Senkron DC Motor |
|---|---|
| Denetleyici: | Frekans Dönüşüm Denetleyicisi |
| Çerçeve: | 304 # paslanmaz çelik |
ISO9001 45kg Su Ürünleri Çarkı Havalandırıcı Gölet Çarkı Havalandırıcı
| Kablo uzunluğu: | 10 milyon |
|---|---|
| sıklık: | 50Hz |
| Boyut: | 700*550*750mm |
Gölet 220 380V Motor için Enerji Tasarruflu Yüzer Yüzey Havalandırıcı
| Hız: | 4000rpm |
|---|---|
| çıkış çapı: | 3'' |
| Çark çapı: | 52(santimetre) |

